Skurcze porodowe zaczęły się, gdy dziewczynka akurat była w domu, ale ona nawet nie podejrzewała, że wkrótce będzie rodzic. Przeczytaj artykuł, aby poznać szczegóły oraz dowiedzieć się, kto był ojcem tego dziecka.

W Australii Zachodniej, gdzie miał miejsce ten incydent, ciąża nastolatek nie jest rzadkością. Od 1980 roku około 12 nieletnich dziewczynek zaszło w ciążę i urodziło dzieciaków. Jednak bohaterka naszego materiału stała się najmłodszą matką w historii Australii. O tym pisze Daily Mail.

Akcja porodowa rozpoczęła się w nocy. Dziewczyna nie wiedziała, co się z nią dzieje, ale jej rodzice w pewnym momencie zdali sobie sprawę, o co chodzi, i natychmiast wezwali karetkę. Jednak ich córka urodziła dziecko jeszcze przed przybyciem zespołu ratownictwa medycznego. Po przybyciu karetki młodą matkę i noworodka od razu skierowano do szpitala na badanie. O dalszych losach dziewczynki i jej dziecka nic nie wiadomo.

Policja natychmiast rozpoczęła poszukiwania biologicznego ojca tego dziecka – okazało się, że ojcem jest mlody chłopak w tym samym wieku, co i matka. Rzeczniczka policji skomentowała incydent w następujący sposób: „Istnieją pewne poważne problemy społeczne, którymi zajmują się wszystkie departamenty, ale obecnie głównym priorytetem dla nas jest wsparcie rodziny”.

Przedstawiciele Systemu opieki zdrowotnej Australii również były zaniepokojone tym incydentem i podkreśliły, że należy zająć się problemem nieletniego macierzyństwa, kładąc większy nacisk na edukację seksualną dzieci i młodzieży.

Popularne wiadomości teraz

10 nieoczekiwanych powodów, dla których warto mieć psa

Pokochała bezdomnego mężczyznę, nie wiedziała, że jej życie wywróci się do góry nogami

Horoskop miłosny na 2021 rok. Który ze znaków ma szanse znaleźć swoja miłość?

Zapomnij o piekarniku: prosty przepis na przepyszne domowe ciasto z 3 składników

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

2.  Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Modelka o polskich korzeniach zachwyca wszystkich

3.  Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem.Henio ma już 4 miesiące

4.  Ile ważą i mierzą polskie gwiazdy? W niektóre liczby aż trudno uwierzyć

5.  Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Jej córeczka bardzo się zmieniła