Kiedyś już byłam mężatką, ale moje małżeństwo rozpadło się 12 lat temu, a potem przez długi czas nie mogłam znaleźć swojego mężczyzny. Miałam już 48 lat, a w tym wieku wymagania wobec partnera zawsze są dużo wyższe niż w młodości.

Pięć lat temu poznałam pewnego mężczyznę. Z biegiem czasu nasza znajomość przerodziła się w bliską przyjaźń. Wiedząc, że mieszkam sama, nieustannie oferował mi swoją pomoc w pracach domowych, na przykład naprawić coś w domu, przynieść ciężkie torby ze sklepu i tym podobnych.

Pewnego dnia zdecydowaliśmy udać się razem na wakacje. Po tej podróży upewniłam się, że jesteśmy bardzo podobni, jest nam dobrze razem, więc warto byłoby spróbować zamieszkać razem. Później jednak okazało się, że bardzo się myliłam.

Po jego przeprowadzce moje życie bardzo się zmieniło i nie na lepsze. Nie odpowiadało mi to, że ciągle spał do obiadu, lubił do późna siedzieć z przyjaciółmi w naszej kuchni, rozrzucał swoje rzeczy po całym mieszkaniu i nigdy po sobie nie sprzątał.

Wydawało mi się, że zrozumiał, że mi no nie odpowiada, i obiecał się poprawić. Natomiast to były tylko puste słowa, które nigdy nie mieli potwierdzenia w jego czynach.

Popularne wiadomości teraz

Kasia Cichopek pokazała swoich dzieci: "Moje wszystko"

Sekret został ujawniony! Kim jest ta dziewczynka obok Ewy Krawczyk

Twoja starość według znaku zodiaku: najciekawszy horoskop

Córka Solejukowej z „Rancza” ma dziś 24 lata. Dziewczyna jest dziś przepiękna

W końcu moja cierpliwość się skończyła. Wyrzuciłam go z mieszkania z głośnym skandalem. To była duża ulga dla mnie, bo w moim domu już nikt więcej nie śmiecił i mogłam mieszkać jak dawniej.

Chciałabym poznać Waszą opinię, czy słusznie postąpiłam, kiedy wyrzuciłam go z mieszkania? Czy musiałam jednak wykazać się cierpliwością?

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem