Kiedyś już byłam mężatką, ale moje małżeństwo rozpadło się 12 lat temu, a potem przez długi czas nie mogłam znaleźć swojego mężczyzny. Miałam już 48 lat, a w tym wieku wymagania wobec partnera zawsze są dużo wyższe niż w młodości.

Pięć lat temu poznałam pewnego mężczyznę. Z biegiem czasu nasza znajomość przerodziła się w bliską przyjaźń. Wiedząc, że mieszkam sama, nieustannie oferował mi swoją pomoc w pracach domowych, na przykład naprawić coś w domu, przynieść ciężkie torby ze sklepu i tym podobnych.

Pewnego dnia zdecydowaliśmy udać się razem na wakacje. Po tej podróży upewniłam się, że jesteśmy bardzo podobni, jest nam dobrze razem, więc warto byłoby spróbować zamieszkać razem. Później jednak okazało się, że bardzo się myliłam.

Po jego przeprowadzce moje życie bardzo się zmieniło i nie na lepsze. Nie odpowiadało mi to, że ciągle spał do obiadu, lubił do późna siedzieć z przyjaciółmi w naszej kuchni, rozrzucał swoje rzeczy po całym mieszkaniu i nigdy po sobie nie sprzątał.

Wydawało mi się, że zrozumiał, że mi no nie odpowiada, i obiecał się poprawić. Natomiast to były tylko puste słowa, które nigdy nie mieli potwierdzenia w jego czynach.

Popularne wiadomości teraz

Małgorzata Królikowska z mocnym makijażem i z hollywódzką fryzurą! Fani są zachwyceni jej wyglądem

Klaudia El Dursi pokazała zdjęcie z dorosłym synem. Fani piszą: "Jesteś go siostrą, nie mamą"

Dlaczego Polska przegrała Eurowizję Junior? Muzyczny ekspert wylicza powody

11 lat temu 52-letnia Olga znalazła w krzakach bzu dziecko i postanowiła adoptować go. Jak potoczyło się ich życie?

W końcu moja cierpliwość się skończyła. Wyrzuciłam go z mieszkania z głośnym skandalem. To była duża ulga dla mnie, bo w moim domu już nikt więcej nie śmiecił i mogłam mieszkać jak dawniej.

Chciałabym poznać Waszą opinię, czy słusznie postąpiłam, kiedy wyrzuciłam go z mieszkania? Czy musiałam jednak wykazać się cierpliwością?

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Krzysztof Jackowski przewidział jak będą wyglądać Święta Bożego Narodzenia Będzie nam towarzyszyło jedno uczucie

2.  Małgorzata Rozenek w gołych nogach paraduje w chłodny dzień. Kusy strój, jak na taką pogodę

3.  Anna Lewandowska pokazała trening córki Klary. Fani przypadkiem zauważyli twarz dziewczynki

4.  Kobieta miała dziesięć synów. Po porodzie upragnionej dziewczynki, zmarła

5.  Dziadkowie rozwiedli się po 41 latach małżeństwa. Co się stało?