Spotkanie, które zmieniło ich życie.

Nie słyszeliśmy o takich wydarzeniach w naszym kraju, ale w mieście Twinsburg, stan Ohio, co roku odbywa się festiwal bliźniaków. Bliźniacy przyjeżdżają tam z całego świata. Organizowane są dla nich różne konkursy, a na koniec festiwalu odbywa się parada bliźniaków.

Akurat na jednej z takich parad poznały się te dwie pary – dwoje brunetów, Mark i Craig oraz dwie piękne blondynki, Darling i Diana. Młodzi ludzie świetnie się bawili na tym festiwalu, a po jego zakończeniu już nigdy się nie rozstali. Rok po tym, jak się poznali, postanowili się pobrać. Oba wesela odbyły się tego samego dnia i co zabawne, goście nie mogli rozróżnić panny młodej i pana młodego.

Dziewczyny postanowiły założyć takie same suknie ślubne i zrobić podobne fryzury. Chłopaki również wybrali takie same kostiumy na tę uroczystość.

Nie jest jasne do końca, dlaczego, ale nawet obrączki u nowożeńców były takie same.

Synowie bliźniacy

Te świeżo upieczone rodziny nawet zaczęli mieszkać niedaleko siebie. Tak naprawdę ich budynki dzielił od siebie jedynie kwitnący ogród. Niektóre ludzie, wręcz przeciwnie, starają się ograniczyć kontakty z krewnymi, ale to zdecydowanie nie dotyczy tej rodziny. Oni zawsze byli w bardzo dobrych relacjach, często odwiedzali siebie nawzajem i marzyli o tym, że pewnego dnia urodzą im się bliźniaki.

Popularne wiadomości teraz

Prokop do córki Agaty Mróz: „Piszą, że gdyby nie ty, to mama wciąż by żyła”. Jej odpowiedź wzrusza do łez

Kasia Cichopek pokazała swoich dzieci: "Moje wszystko"

Sekret został ujawniony! Kim jest ta dziewczynka obok Ewy Krawczyk

Twoja starość według znaku zodiaku: najciekawszy horoskop

Marzenie się spełniło, jednak tylko w przypadku Craiga i Diany. Lekarze byli bardzo zaskoczeni tym, ponieważ jest to raczej rzadkie zjawisko. Wyniki badania USG potwierdzili, że para spodziewa się bliźniaków.

Na tym zdjęciu widać, że chłopcy są bardzo podobni do swoich “ojców”. Później u pary urodził się jeszcze jeden syn.

Natomiast u Darling i Marka urodzili się dwie córki. Nie są bliźniaczkami, chociaż para również o tym marzyła. Dziennikarze często przeprowadzają rozmowy z ta para, która nieraz przyznała się, że marzą o powiększeniu rodziny.

Obie pary są stale zapraszane do różnych programów telewizyjnych i są stale proszone o wywiady. Cóż, to przynosi im niezły dodatkowy dochód.

Synowie bliźniacy również marzą o tym, żeby odwiedzić festiwal bliźniaków.

Po upływie lat bliźniaki prawie się nie zmienili. Nadal noszą takie same ubrania i fryzury, kupują te same rzeczy. Wynika to prawdopodobnie z ich popularności, oni starają się utrzymywać swój wizerunek.

Marka uważa siebie za osobę bardzo spokojną, więc od samego początku spodobała mu się towarzyska i efektowna Darling. Natomiast jego brata zawsze pociągały spokojne i ciche dziewczyny, tacy jak Diana. Wiek w żaden sposób nie wpłynął na ich charaktery i upodobania.

Oni twierdza, ze w ich rodzinach nie ma miejsca na kłótnie. Ponadto uważają, że to spotkanie na festiwalu zmieniło cale ich życie.

Dzieci już trochę dorosły i przyznają, że wcześniej było im bardzo trudno rozróżnić rodziców. Przez długi czas nie rozumieli, dlaczego ich matki i ojcowie są do siebie tak podobni.

Obecnie dzieciaki są bardzo dumne ze swoich niezwykłych rodzin, a młodsze bliźniaki marzą o wzięciu udziału w festiwalu bliźniaków, aby też znaleźć tam swoich drugich połówek. Czekamy więc na powtórkę tej niesamowitej historii.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem