Winston Howes kochał swoją żonę najbardziej na świecie, więc kiedy ona umarła, mężczyzna postanowił uczcić jej pamięć w dość niezwykły sposób. Zakochani wzięli ślub w 1962 roku. Ich związek był tak silny i harmonijny, że nikt nie mógł zrozumieć, jak im to w ogóle wychodzi. Małżonkowie nie kłócili się, wspierali siebie nawzajem we wszystkim, traktowali siebie nawzajem z wielką czułością i drżeniem w każdej sytuacji, jakby tylko wczoraj się zakochali. Jednak ich szczęście skończyło się, gdy ukochana żona Winstona zmarła.

Każdy przeżywa taką tragedię na różne sposoby, więc mężczyzna postanowił zrobić coś niezwykłego i niesamowitego, aby uczcić pamięć o swojej ukochanej kobiecie. Winston posadził 6000 dębów na swojej dużej działce. Nikt, nawet bliscy nie mogli zrozumieć, po co on to zrobił, ale po 20 latach zobaczyli to na własne oczy...

Nikt nawet nie podejrzewał, że w ten sposób mężczyzna chciał powiedzieć swojej żonie, że będzie zawsze ją kochał. Teraz to serce służy jako przypomnienie, że prawdziwa miłość jest poza śmiercią. Wszyscy dowiedzieli się o tym dopiero po tym, jak ktoś leciał balonem nad tym sercem i sfotografował go.

Na szczycie tego serca znajduje się dom, w którym jako dziecko mieszkała ukochana żona Winstona. W środku serca mężczyzna zasadził żonkile, które były ulubionymi kwiatami Janet. Cos takiego może zrobić tylko mężczyzna, który kocha kobietę całym sercem. Ta historia po raz kolejny udowadnia, że prawdziwa miłość jest poza czasem. Obyś każdy człowiek doświadczył takiej miłości w swoim życiu!

Popularne wiadomości teraz

Dawid Narożny wziął ślub? Gwiazdor zamieścił dość niezwykłe zdjęcie

Agnieszka Włodarczyk pokazała swoje ciało w stroju kąpielowym i zaskoczyła swoich fanów (FOTO)

Wyszła na jaw prawda o mężu Agnieszki Chylińskiej

Dziadkowie rozwiedli się po 41 latach małżeństwa. Co się stało?

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Krzysztof Jackowski przewidział jak będą wyglądać Święta Bożego Narodzenia Będzie nam towarzyszyło jedno uczucie

2.  Małgorzata Rozenek w gołych nogach paraduje w chłodny dzień. Kusy strój, jak na taką pogodę

3.  Anna Lewandowska pokazała trening córki Klary. Fani przypadkiem zauważyli twarz dziewczynki

4.  Kobieta miała dziesięć synów. Po porodzie upragnionej dziewczynki, zmarła

5.  Dziadkowie rozwiedli się po 41 latach małżeństwa. Co się stało?