Winston Howes kochał swoją żonę najbardziej na świecie, więc kiedy ona umarła, mężczyzna postanowił uczcić jej pamięć w dość niezwykły sposób. Zakochani wzięli ślub w 1962 roku. Ich związek był tak silny i harmonijny, że nikt nie mógł zrozumieć, jak im to w ogóle wychodzi. Małżonkowie nie kłócili się, wspierali siebie nawzajem we wszystkim, traktowali siebie nawzajem z wielką czułością i drżeniem w każdej sytuacji, jakby tylko wczoraj się zakochali. Jednak ich szczęście skończyło się, gdy ukochana żona Winstona zmarła.

Każdy przeżywa taką tragedię na różne sposoby, więc mężczyzna postanowił zrobić coś niezwykłego i niesamowitego, aby uczcić pamięć o swojej ukochanej kobiecie. Winston posadził 6000 dębów na swojej dużej działce. Nikt, nawet bliscy nie mogli zrozumieć, po co on to zrobił, ale po 20 latach zobaczyli to na własne oczy...

Nikt nawet nie podejrzewał, że w ten sposób mężczyzna chciał powiedzieć swojej żonie, że będzie zawsze ją kochał. Teraz to serce służy jako przypomnienie, że prawdziwa miłość jest poza śmiercią. Wszyscy dowiedzieli się o tym dopiero po tym, jak ktoś leciał balonem nad tym sercem i sfotografował go.

Na szczycie tego serca znajduje się dom, w którym jako dziecko mieszkała ukochana żona Winstona. W środku serca mężczyzna zasadził żonkile, które były ulubionymi kwiatami Janet. Cos takiego może zrobić tylko mężczyzna, który kocha kobietę całym sercem. Ta historia po raz kolejny udowadnia, że prawdziwa miłość jest poza czasem. Obyś każdy człowiek doświadczył takiej miłości w swoim życiu!

Popularne wiadomości teraz

Joanna Koroniewska pokazała córkę Janinę. Dziewczynka ma podobne rudy włosy, jak i jej znana babcia

Barbara Kurdej-Szatan wspomina swoją ciążę. Zdjęcie wywołało sporo kontrowersji

Po pożegnalnej ceremonii książę Harry rozmawia z Williamem i Kate Middleton

Uwaga! Złe koty! Zabawne zdjęcia kociaków w gniewie

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem