Ostatnio u dziewczyny pojawił się chłopak, który również wyróżnia się swoim niestandardowym wyglądem. Mężczyzna jest co najmniej o połowę mniejszy od Eudoxy. Natomiast ten fakt wcale nie przeszkadza parze. Poza tym facet planuje wziąć udział w wyborach prezydenckich.

Eudoxi mieszka na Wybrzeżu Kości Słoniowej, ale jest znana w całej Afryce. Wszystko dzięki jej wyjątkowym i szerokim biodrom, których szerokość sięga aż 1,5 metra. Niektórzy ludzie nawet zaczęli nazywać ją „afrykańską Kadashian”.

Niestandardowa sylwetka wcale nie jest dla dziewczyny żadnym problemem, a wręcz przeciwnie. Ona z dumą nosi obcisłe ubrania, nie próbując ukryć najbardziej imponującej części swojego ciała.

Yao została modelką plus size i często pojawia się w różnych programach telewizyjnych, w których opowiada o swoim życiu osobistym. Jej zawód przynosi jej dobre dochody.

Popularne wiadomości teraz

Małgorzata Królikowska z mocnym makijażem i z hollywódzką fryzurą! Fani są zachwyceni jej wyglądem

Aleksandra Kwaśniewska pokazała fanom ogromny brzuch. Są powody do gratulacji?

Dlaczego Polska przegrała Eurowizję Junior? Muzyczny ekspert wylicza powody

12-letnia dziewczynka nie wiedziała, że jest w ciąży, aż do dnia porodu

Pod koniec lata media zaczęły pisać, że dziewczyna ma kochanka. Był to raper z Gwinei, który nazywa się Grand Pi (Moussa Sandiana Kaba). Facet ma dość dziwny wygląd i niewielki wzrost. Natomiast dla nich to nie jest żadną przeszkodą dla budowania związku.

Przeglądając ich wspólne zdjęcia, można zobaczyć, o ile Grand Pi jest mniejszy od jego dziewczyny. Jednak Eudoxy i Grand Pi w ogóle nie zwracają uwagi na różnicę rozmiarów, wierząc, że nie może to kolidować z ich szczęściem i miłością.

Yao uwielbia publikować wspólne zdjęcia ze swoim ukochanym i czasami przyznaje, że niektóre działania i zachowanie Granda wywołują u niej zazdrość. Na przykład on zawsze całuje się w usta ze swoimi fankami, chociaż nie jest tajemnicą, że oni zamierzają się pobrać, ponieważ naprawdę się kochają. Dziewczyna martwi się, że jej rodzice tego nie zrozumieją i nie wyrażą zgody na małżeństwo.

Yao wierzy, że czeka ich wspaniała wspólna przyszłość i jest bardzo zdeterminowana, ponieważ Grand Pi planuje zostać prezydentem Gwinei. Zakochani uwielbiają spędzać ze sobą czas i szerze mówić fanom o swoich uczuciach.

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

  1. Wejście do galerii płatne? Pomysł Bartosza Kownackiego jest bardzo kontrowersyjny
  2. Iza z Gogglebox przeżywa bardzo trudne chwile. Każdego z nas kiedyś to czeka
  3. Katarzyna Cichopek w lateksowej mini!W takim seksownym wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy
  4. Dlaczego Polska przegrała Eurowizję Junior? Muzyczny ekspert wylicza powody
  5. Aleksandra Kwaśniewska pokazała fanom ogromny brzuch. Są powody do gratulacji?