George Pickering, lat 59, usłyszał tego dnia straszne wieści. Mężczyzna otrzymał telefon z kliniki – powiedziano mu, że zgodnie z decyzją komisji lekarskiej jego jedyny 27-letni syn zostanie odłączony od aparatury podtrzymującej życie, ponieważ jego mózg był już martwy.

Chłopak doznał kilku udarów, po których zapadł w śpiączkę. Pomimo tego, że sytuacja wydawała się absolutnie beznadziejna, jego ojciec nie tracił nadziei na wyzdrowienie dziecka.

George błagał lekarzy, aby nie odłączali jego syna od aparatury i groził im, że w przeciwnym razie popełni samobójstwo.

Po tej rozmowie zrozpaczony ojciec przyszedł do szpitala, zabierając ze sobą pistolet. Mężczyzna zmusił wszystkich opuścić oddział, aby „zostać sam na sam z synem”. W tym momencie rozpoczęła się konfrontacja Peckeringa z policją, która trwała aż 4 godziny!

Policja otoczyła budynek szpitala. W tym czasie George modlił się w pokoju swojego syna i błagał go, aby ten ścisnął jego rękę. I wtedy wydarzył się prawdziwy cud – w pewnym momencie George naprawdę poczuł, jak jego syn ściska jego dłoń.

Popularne wiadomości teraz

Shannen Doherty jest w czwartym stadium raka

Aleksandra Kwaśniewska pokazała fanom ogromny brzuch. Są powody do gratulacji?

Maryla Rodowicz pokazała swoją nową miłość. Teraz już wiemy z kim piosenkarka spędza zimne wieczory!

Wyszła na jaw prawda o mężu Agnieszki Chylińskiej

Mężczyzna poprosił syna, aby on ponownie ścisnął jego dłoń.

„Zrobił to 4 razy”, - powiedział później George, - czy to nie cud? Wiedziałem, że mój syn żyje, że nie jest warzywem! Jako ojciec zawsze wiem, co dzieje się z moim dzieckiem”.

Po 4 godzinach Pickering poddał się policji. Podjął taką decyzję tylko dlatego, że udało mu się udowodnić lekarzom potrzebę wspierania życia swojego dziecka.

Należy zaznaczyć, że wcześniej lekarze wezwali już zespół transplantologów i byli gotowi do pobrania narządów faceta.

Tego samego wieczoru syn George'a Pickeringa odzyskał przytomność. Chłopak dość szybko wracał do zdrowia, a teraz prawie całkowicie wyzdrowiał. Jego ojciec trafił do więzienia, ale po pewnym czasie mu złagodzili wyrok i mężczyzna został zwolniony.

„Tak, mój ojciec złamał prawo”, mówi chłopak o tym incydencie, - ale nie zrobił tego ze złości. Gdyby nie on, dawno by mnie tu nie było. Tylko z miłości. To wszystko przez miłość”.

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

  1. Wejście do galerii płatne? Pomysł Bartosza Kownackiego jest bardzo kontrowersyjny
  2. Iza z Gogglebox przeżywa bardzo trudne chwile. Każdego z nas kiedyś to czeka
  3. Katarzyna Cichopek w lateksowej mini!W takim seksownym wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy
  4. Dlaczego Polska przegrała Eurowizję Junior? Muzyczny ekspert wylicza powody
  5. Aleksandra Kwaśniewska pokazała fanom ogromny brzuch. Są powody do gratulacji?