Nastya i Aleksej pobrali się, gdy mieli 32 lata. Przede wszystkim młoda rodzina zaczęła spełniać swoje marzenie. Oboje bardzo chcieli mieć dziecko. Natomiast przez długi czas kobieta nie mogla zajść w ciążę. Dlatego para postanowiła skorzystać z pomocy specjalistów.

Początkowo Nastya przechodziła dość długie leczenie, które niestety nie dało żadnych rezultatów. Oni próbowali różnych metod, ale nic się nie zmieniało. W końcu kobieta pogodziła się ze swoim losem. Lekarze za każdym razem powtarzali jej, że przyczyną tego jest brak kompatybilności z mężem.

Ginekolog poradził jej, aby adoptowała dziecko. Jej to wcale nie przeszkadzało, ale bała się, że jej mąż nie będzie w stanie pokochać cudze dziecko.

Jednak Aleksej nie miał nic przeciwko. Wkrótce oni razem odwiedzili dom dziecka. Dyrektor placówki natychmiast ostrzegł, że konieczne będzie zebranie dużej liczby dokumentów, a jeśli chcą zrobić wszystko jak najszybciej, muszą zacząć zbierać dokumenty tuz-tuz.

Nastya i Aleksej nikomu nie powiedzieli o swojej decyzji. Postanowili powiedzieć wszystkim, że to ich dziecko, ale o ciąży nikomu nie powiedzieli, żeby nie zapeszyć.

Popularne wiadomości teraz

Małgorzata Królikowska z mocnym makijażem i z hollywódzką fryzurą! Fani są zachwyceni jej wyglądem

Klaudia El Dursi pokazała zdjęcie z dorosłym synem. Fani piszą: "Jesteś go siostrą, nie mamą"

Aleksandra Kwaśniewska pokazała fanom ogromny brzuch. Są powody do gratulacji?

Dlaczego Polska przegrała Eurowizję Junior? Muzyczny ekspert wylicza powody

Pokazano im jednorocznego chłopca o imieniu Denis. Był całkowicie zdrowym dzieckiem. Jego matka zmarła przy porodzie, a ojciec nie chciał samodzielnie wychowywać dziecko.

Naprawdę polubili tego dzieciaka. Nastya, podczas gdy wszystkie biurokratyczne problemy były rozwiązywane, codziennie odwiedzała chłopca i częstowała go pysznymi prezentami. Miesiąc później oni już mogli nazywać się tatą i mamą. Ich dom w końcu wypełnił się szczęściem.

Natomiast trzy miesiące później Nastya nagle poczuła się źle. Wizyta u lekarza zakończyła się łzami szczęścia. Okazało się, że dziewczyna jest w ciąży.

To był prawdziwy cud, nie ma na to innej nazwy. Nastya i Aleksej dziękowali Bogu za taki dar. U pary urodziła się córeczka. Od pierwszego dnia Denis zaczął wypełniać swoje braterskie obowiązki – czyli kochać i chronić swoją młodszą siostrzyczkę.

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

  1. Wejście do galerii płatne? Pomysł Bartosza Kownackiego jest bardzo kontrowersyjny
  2. Iza z Gogglebox przeżywa bardzo trudne chwile. Każdego z nas kiedyś to czeka
  3. Katarzyna Cichopek w lateksowej mini!W takim seksownym wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy
  4. Dlaczego Polska przegrała Eurowizję Junior? Muzyczny ekspert wylicza powody
  5. Aleksandra Kwaśniewska pokazała fanom ogromny brzuch. Są powody do gratulacji?