Nasze kochane zwierzaki, w szczególności psy i koty, są naszymi najlepszymi przyjacielmi na całe życie. Nigdy nas nie zdradzą i nie zranią. Znajdują się zawsze obok nas, podziełają z nami smutek i radość. Dlatego, w momencie, gdy nagle opuszczają nasze życie, tworzy się w nich całkowita pustka. Niestety, ale taka sama pustka została uformowana w życiu małej dziewczynki. Zmarł jej kochany piesek, ktory był dla niej największym przyjacielem. Matka postanowiła zaspokoić córkę i opowiedziała o tym, że z jej pieskiem jest wszystko w porządku i on znajduje się w niebie obok pana Boga. 

Psy, które zachowują się niczym koty: TOP-10 zachwycających zdjęć

Wtedy dziewczynka zdecydowała się na coś wyjątkowego. Meredith (imię dziewczynki) postanowiła napisać lista do samego pana Boga. Wyglądał on tak:

Boże, czy zechcesz zaopiekować się moim psem? Umarł wczoraj i jest z Tobą w niebie. Bardzo za nim tęsknimy. Cieszymy się, że pozwoliłeś na to by była naszym psem, mimo że zachorowała.

Our 14-year-old dog Abbey died last month. The day after she passed away my 4-year-old daughter Meredith was crying and...

Popularne wiadomości teraz

TOP10 najgorszych profesjonalnych makijaży. Chciały wyglądać pięknie, wyszło zupełnie odwrotnie

Dagmara Kaźmierska ma więcej niż jedno dziecko? To zdjęcie daje do myślenia

Brytyjski astrolog powiedział, kiedy skończy się pandemia. Pocieszająca prognoza

Małgorzata Socha pokazała swoją dorosłą córkę. Zosia ma już 7 lat

Posted by Suspended Coffees on Thursday, December 26, 2013

Dodatkowo opisała jakie ulubione zabawki miał piesek i dołączyła współne zdjęcie z nim. 

TOP 3 brudasów wśród znaków zodiaku: higiena jest im cudza

Matka dziewczynki zgodnie z obietnicą wysłała list adresując go do "Nieba", podała również adres zwrotny. Ale nikt nie spodziewał się tego, że pan Bóg postanowi odpowiedzieć na ten list. Kilka dni później Meredith otrzymała lista:

Twoja prośba dotarła do nieba. Otrzymanie tego zdjęcia było bardzo pomocne i natychmiast ją rozpoznałem. Abbey nie jest już chora. Jej duch jest tutaj ze mną, ale i tak pozostaje w twoim sercu. Abbey uwielbiała być twoim psem. Ponieważ w niebie nie mamy naszych ciał, nie mam też kieszeni do przechowywania twojego zdjęcia, więc ci je odeślę, abyś mogła je zatrzymać i pamiętać o Abbey. Dziękuję za piękny list i dziękuję mamie za pomoc w napisaniu go i przesłaniu do mnie. Masz cudowną mamę. Wybrałem ją specjalnie dla Ciebie. Codziennie Was błogosławię i pamiętaj, że bardzo Cię kocham. Nawiasem mówiąc, łatwo mnie znaleźć. Jestem wszędzie, gdzie jest miłość. Kochaj Boga

Ta historia naprawdę jest bardzo wzruszająca i wywola łzy na oczach...

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com


 

 

 

 

Jeszcze redakcja "Koleżanki" zaleca przeczytać:

1. Małgorzata Socha pokazała swoją dorosła córkę. Zosia ma już 7 lat

2. Jennifer Lopez na okładce gazety. Gwiazda odsłoniła dużo ciała. Fani są zachwyceni.

3. Jak się ułożyło życie bliźniaków siódemek? Teraz te dzieciaki żyją szczęśliwym życiem

4. Takiego nikt się nie spodziewał! Wpadka Kasi Cichopek w „Pytaniu na śniadanie”

5. Niesamowity gadający kot. Jak to jest możliwe?