Mam w sumie czworo wnuków. Jedna córka ma dwie córki, a druga – syna oraz córkę. Naprawdę uwielbiam spędzać czas ze swoimi wnukami, wiec moje córki często przywożą do mnie dzieciaków. Jestem niezmiernie szczęśliwa, że je mam i bardzo je kocham.

Jedna z moich córek niedawno rozwiodła się i musiała podjąć nową, lepiej płatną pracę. Jestem pracująca emerytka. Chcę mieć możliwość pomagać moim dzieciom, dopóki mam dobre zdrowie i wystarczająco sił. Natomiast ostatnio moja córka zaczęła bardzo często przywozić mi dziewczynki nawet w dni powszednie i, szczerze mówiąc, trochę mnie to męczy.

Chodzi wcale nie o to, że mam dość spędzania czasu z wnukami. Natomiast ja też potrzebuję odpoczynku. Jestem osobą starszą i już jest mi ciężko fizycznie bawić się z nimi przez długi czas. Mają dużo energii, czego nie można powiedzieć o mnie, ponadto po pracy zawsze jestem kompletnie wyczerpana. Jednak dzieci zawsze wymagają dużo opieki. Weekend to jedyny czas, kiedy mogę zrobić cos w domu i w końcu odpocząć.

W jeden z takich weekendów, kiedy planowałam zająć się sprzątaniem w domu, a potem odpocząć, moja córka przyszła z wnukami i poprosiła, żeby ja spędziła z nimi czas, póki ona będzie zajęta jakimiś bardzo ważnymi sprawami.

Kiedy powiedziałam jej, że mam inne plany na ten weekend, ona bardzo się obraziła i powiedziała, że przecież ja w sobotę nie mam nic do roboty poza oglądaniem telewizji. Wyjaśniłam jej, że jestem bardzo zmęczona po tygodniu w pracy i chce mi się zrelaksować, nawet jeżeli będę robić to przed telewizorem. Córka poczuła się urażona i powiedziała, że nie będzie więcej przywozić do mnie wnuków. Minął już cały tydzień, a moja córka żadnego razu do mnie nie zadzwoniła, a zatem nie przywiozła dzieci. Mam nadzieję, że wkrótce się pogodzimy i wszystko u nas będzie dobrze.

Popularne wiadomości teraz

Joanna Moro pozowała bez stanika w obecności swojej rodziny. Fani piszą swoje niezadowolone komentarzy

Daniel Martyniuk poszalał w weekend. Najpierw roznegliżowane zdjęcia, potem jeszcze coś gorszego

W 2021 roku te trzy znaki zodiaku będą mieć biały pasek w życiu

TOP-10 zabawnych zwierząt o nietypowym umaszczeniu

Jeszcze redakcja "Koleżanki" zaleca przeczytać:

1. Małgorzata Socha pokazała swoją dorosła córkę. Zosia ma już 7 lat

2. Jennifer Lopez na okładce gazety. Gwiazda odsłoniła dużo ciała. Fani są zachwyceni.

3. Jak się ułożyło życie bliźniaków siódemek? Teraz te dzieciaki żyją szczęśliwym życiem

4. Takiego nikt się nie spodziewał! Wpadka Kasi Cichopek w „Pytaniu na śniadanie”

5. Niesamowity gadający kot. Jak to jest możliwe?