Pani Julia ma 51 lat – kobieta stała się prawdziwą gwiazdą swojego rodzinnego miasta. Wszystko dlatego, że nie tak dawno ona po raz pierwszy została mamą. Ponadto, kobieta urodziła troje dzieci naraz!

Lekarze uważają, że poród w wieku 51 lat jest możliwy tylko wtedy, gdy masz doskonałe zdrowie, a nad ciążą i stanem matki czuwają znakomici specjaliści.

Medycyna bardzo się rozwinęła i opanowała wiele pozornie niezrozumiałych rzeczy. Teraz dość często można usłyszeć, że kobieta została matką w wieku 50, 60, a nawet 70 lat. Natomiast w niektórych krajach to nadal uważają za coś niesamowitego.

Po 22 dniach spędzonych w ośrodku okołoporodowym mama i jej absolutnie zdrowe dzieciaki wróciły do domu.

Julia powiedziała, że zawsze marzyła zostać matką, ale za każdym razem jej nie wychodziło. Jednak spotkanie z jej mężem wszystko zmieniło. Kobieta zdała sobie sprawę, że nie warto się poddawać.

Popularne wiadomości teraz

Tomasz Komenda zrobił sobie nowe zęby. Biały uśmiech oślepia każdego

Daniel Martyniuk poszalał w weekend. Najpierw roznegliżowane zdjęcia, potem jeszcze coś gorszego

W 2021 roku te trzy znaki zodiaku będą mieć biały pasek w życiu

Historia kobiety, która po raz pierwszy została matką w wieku 60 lat i którą zostawił mąż, ponieważ nie mógł wytrzymać dziecięcego płaczu

Jej marzenie się spełniło!

Julia poznała swojego przyszłego męża przez Internet w 2011 roku. Niedawno para się pobrała. Świeżo upieczone rodzice bardzo się cieszą, że u nich urodzili się trojaczki, bo oboje bardzo chcieli mieć dzieci. Obecnie im bardzo pomagają ich bliscy, przyjaciele i współpracownicy. Przekazują im ubranka, pieluchy i inne niezbędne rzeczy.

Teraz małżonkowie z dziećmi mieszkają w dwupokojowym mieszkaniu. Oczywiście to mieszkanie jest zbyt małe dla nich i trojga dzieci, ale świeżo upieczone rodzice wcale tym się nie martwią. Wiedzą, że wszystko będzie dobrze. Mężczyzna wykłada na Politechnice, a Julia jest szefem Centrum Tsunami.

Natomiast użytkownicy sieci zareagowali na tę wiadomość w różny sposób: jedni życzą parze i ich dzieciom dużo szczęścia i zdrowia, a inni uważają, że poród w tym wieku nie jest tego wart, bo rodzice nie są już młodzi i nigdy nie wiadomo, co może się wydarzyć.

Rodzice już nadali swoim dzieciom imiona: Dymitry, Igor i Wiktoria. Życzymy rodzinie dużo zdrowia i wielkiego szczęścia!

Jeszcze redakcja "Koleżanki" zaleca przeczytać:

1. Małgorzata Socha pokazała swoją dorosła córkę. Zosia ma już 7 lat

2. Jennifer Lopez na okładce gazety. Gwiazda odsłoniła dużo ciała. Fani są zachwyceni.

3. Jak się ułożyło życie bliźniaków siódemek? Teraz te dzieciaki żyją szczęśliwym życiem

4. Takiego nikt się nie spodziewał! Wpadka Kasi Cichopek w „Pytaniu na śniadanie”

5. Niesamowity gadający kot. Jak to jest możliwe?