Natomiast w młodym wieku dziewczyna przeszła poważną operację macicy, co zmniejszyło jej szansę na ciążę i urodzenie dziecka. Zastępczą matką w rodzinie Jones została Patty – jej 50-letnia teściowa.

Małżonkowie Jonesów od dawna marzyli o dziecku, ale to pragnienie mogło na zawsze zostać tylko marzeniem. W wieku 17 lat Kayla została poddana częściowej histerektomii (chirurgiczne usunięcie macicy). Jednak Kayla dość optymistycznie mówiła o swoim problemie: „Nie usunięto mi jajników, więc mogę zostać biologiczną matką. Brak macicy uniemożliwia mi tylko noszenie dziecka. W tym celu musieliśmy zwrócić się o pomoc do matki zastępczej ”.

Podczas poszukiwań matki zastępczej pojawiły się trudności. Żadna z proponowanych opcji nie pasowała, więc poszukiwanie matki zastępczej mogło trwać miesiące, a nawet lata. Wtedy oni postanowili spróbować szczęścia wśród znajomych. Teściowa Kayly od czasu do czasu żartowała, że może zostać matką zastępczą dla swoich dzieci. Jej słowa przez długi czas nie były traktowane poważnie, ale po kolejnej porażce Cody i Kayla postanowili pomyśleć o tak nietypowej propozycji.

Patty musiała przejść przez wiele trudności: badania lekarskie, niekończące się testy oraz analizy. Nastrój lekarzy był dość sceptyczny. Pierwsza próba zapłodnienia zakończyła się niepowodzeniem, ale rodzina była bardzo zdeterminowana. Późną wiosną 2017 roku para dowiedziała się, że wkrótce w ich rodzinie pojawi się dziecko.

Popularne wiadomości teraz

Jolanta Kwaśniewska będąc w ciąży, miała poważny wypadek: "Przestałam czuć ruchy mojego dziecka"

Najnowsza wizja Jackowskiego. Jasnowidz wie co wydarzy się w najbliższych dniach

Jak ułożył się los jedynego syna Anny German?

Były mąż Marty Kaczyńskiej zrobił szczere wyznanie. Marcin Dubieniecki powiedział o ciąży

30 grudnia przez cesarskie cięcie w rodzinie Jonesów urodził się Cross Allen Jones. Świeżo upieczona mama podzieliła się swoimi emocjami: „To prawdziwy cud, który kosztował nas dużo sił. Było to szczególnie trudne dla Patty, ale ona zrobiła to. Narodziny naszego dziecka zdecydowanie były warte pokonanych trudności ".

Ta wzruszająca, ale jednocześnie bardzo niezwykła historia wywołała pozytywną reakcję publiczności. Uzytkowmicy sieci serdecznie gratulowali młodym rodzicom i życzyli dziecku dobrego zdrowia i szczęścia: „To naprawdę bardzo wzruszająca historia, która nikogo nie pozostawia obojętnym. Życzymy mamie i dziecku dużo sił i zdrowia”, „Dla mnie to prawdziwy wyczyn, bo nie każda kobieta odważy się zrobić cos takiego, nawet dla swojego syna”, „Macierzyństwo zastępcze często wywołuje wiele negatywnych emocji i oszołomienia. Nie widzę w tym nic złego. W tym przypadku to dziecko Kayly i Cody'ego zostało sprowadzone na świat przez Patty. Życzę im szczęścia rodzinnego”.

Rodzina Jonesów nadal dzieli szczęśliwymi momentami swojego życia z innymi użytkownikami w sieci. Kayla i Cody aktywnie prowadzą profil zatytułowany„The Creation of the Jones Baby”, na którym od czasu do czasu publikują zdjęcia swojego syna.

Dodatkowo redakcja "Koleżanki" zaleca przeczytać:

1.   Małgorzata Kożuchowska opowiada się za życiem. Otwarcie mówi o wyroku Trybunału

2.  Ida Nowakowska ma wyrobione zdanie na temat Małgosi Kożuchowskiej. Wystarczyły dwa spotkania

3. Wściekła Jolanta Kwaśniewska komentuje decyzję Trybunału: "Nie liczę na to, że to "nie" powie Agata Duda"

4.  Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na listopad. Nowy miesiąc to nowe szanse

5.  Joanna Moro pozowała bez stanika w obecności swojej rodziny. Fani nie kryją oburzenia