W każdym towarzystwie przyjaciół czy w kręgu rodzinnym zawsze znajdzie się „ten sam przyjaciel”, który co jakiś czas psuje zdjęcie grupowe - podczas gdy wszyscy spokojnie się uśmiechają i patrzą w obiektyw, on wyróżnia się zawsze zamkniętymi oczami, dziwaczną pozą, kwaśną miną lub wręcz przeciwnie, zbyt energicznym śmiechem.

Jak wyglądał Mickey Rourke przed operacją plastyczną?

Shiba Inu o imieniu Hina mieszka w Japonii i dzięki jej umiejętności „zepsucia” zdjęcia stała się gwiazdą internetu. Jej właścicielka często umieszcza na Instagramie zdjęcia grupowe swoich psów - czterech Shiba Inu Kikko, Sashy, Momo i Hiny. Psy zaczęły uczyć się pozować od dzieciństwa. Z biegiem czasu zwierzaki nauczyły się tworzyć harmonijną kompozycję kadru, ale na większości zdjęć Hina nadal jest „czarną owcą”. Na wielu zdjęciach zamyka oczy, pokazuje jężyk czy patrzy w inną stronę.

Zobacz zdjęcia:

View this post on Instagram

🐕☘️ * Just smile no matter what! 何があってもどんな時でも笑顔を心掛けてるの! ・ ・ #ヒナの女優魂 ・ ・ #lovetheshibainu #inuclub #barked #toppetsnews #dogswithjobs #shibainugram_feature #dog_features #9gagcutedog #shiba #shibagram #shibalover #shibamania #shibapuppy #shibaholics #shibasisters #shibastagram @relaxtime_animals #petcotv #shibashiba_official #shibesiteoflife #インフルエンサー #ここ柴部 #いぬびより #多頭飼い #柴犬マニア #ナデシル #柴犬 #赤根川辰巳荘 #goirish☘️

A post shared by Yoko (@yokokikuchi_ks) on

Popularne wiadomości teraz

Kinga Duda pracuje u ojca. Wiadomo, ile zarabia

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

Kiepskie informacje dla zbieraczy grzybów

Aneta Zając pochwaliła się zdjęciem z synami. "Szanuje ich prawo do prywatności"

Aktorka Joanna Moro pokazała swoją siostrę. One jak dwie krople wody

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com