Tak, na przykład, marzeniem dziewczyny, o której chcemy opowiedzieć w tym artykule, byla po prostu możliwość założyć szpilki oraz wyjść w ludzi w sukience.

16-letnia dziewczyna została uczestniczka programu telewizyjnego „Ta sama chwila rok później”. Dziewczyna pochodzi ze wsi i ma czwarty stopień skoliozy, czyli najcięższy, oraz anomalie kręgosłupa, i właśnie dlatego cały czas musi nosić gorset korekcyjny.

„Muszę przebywać w gorsecie 23 godziny na dobę. Po prostu nie mogę żyć bez tego gorsetu, nawet w nim śpię. Latem jest bardzo ciężko oraz bardzo gorąco. Lekarze twierdzą, że potrzebna mi jest pilna operacja, ponieważ skrzywienie tylko się pogarsza, a ból jest po prostu nie do zniesienia” - powiedziała Ulyana rok temu.

Aby rozpocząć w końcu normalne życie, dziewczyna musiała zaryzykować i poddać się poważnej operacji: gdyby podczas tej operacji lekarze zrobili cos nie tak, dziewczyna mogla po prostu stracić zdolność samodzielnego chodzenia. Oznacza to, że ona mogla pozostać niepełnosprawna do końca życia.

Przed i po operacji

Popularne wiadomości teraz

Pies nie puszcza swojego zbawiciela, dopóki go nie zabierze

"Przepiękna i cudnie zgrabna": Marcelina Zawadzka eksponuje swoje zgrabne ciało na wakacjach

Sierpień zmieni wszystko! Znaki zodiaku, które zaczną życie od zera

Horoskop dla Barana na sierpień 2021 roku. Jakie ważne zmiany przygotowuje dla Ciebie życie

Jednak to nie jedyna rzecz, która wstrzymywała Ulyanę: operacja była zbyt droga dla rodziców dziewczynki, ponieważ kwota ponad 3 tysiące dolarów jest dla mieszkańców małej wioski po prostu bajeczna.

Aby spełnić swoje marzenie, dziewczyna zaczęła malować obrazy na zamówienie i sprzedawać je. Ulyana jako 17-letnia studentka, musiała pogodzić pracę z nauką i spać dosłownie po kilka godzin dziennie: wszystko po to, aby po prostu zacząć normalnie chodzić.

Jej hobby zmieniło się w sposób na zarabianie pieniędzy

Dokładnie rok po swoim pierwszym występie w studiu telewizyjnym, Ulyana wróciła na ekrany już po operacji...i pojawiła się tam na obcasach. Tak jak kiedyś marzyła. Jej niesamowita metamorfoza poruszyła wszystkich do głębi.

W takim wyglądzie dziewczyna przyszła do studia rok później

 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie