Wczesnym rankiem w sobotę Raul Marin Seha wyszedł na spacer do parku. Nagle na poboczu drogi mężczyzna zobaczył brudne zawiniątko, które podejrzanie się poruszało i wydawało dziwne dźwięki. Włączył aparat w telefonie i zaczął zbliżać się do tego „obiektu”. On spodziewał się zobaczyć tam cokolwiek: dzikie zwierzę, jakiś sprzęt, a nawet zwykłe śmieci – tylko nie niemowlę.

Ręcznik był bardzo brudny oraz poplamiony krwią. Okazało się, w tym zawiniątku leżał noworodek – malutka dziewczynka zz wiszącą pępowina. Mężczyzna był zszokowany tym, co zobaczył, ale nie pogubił się i natychmiast zawiózł dziecko do kliniki, gdzie dziewczynka przeszła pełne badanie lekarskie. Na szczęście dziewczynka była absolutnie zdrowa, ale gdyby pomoc przyszła później, szanse dziecka na przeżycie byłyby znacznie mniejsze. Biologiczni rodzice dziewczynki tak nigdy się nie pojawili.

Ratownik poczuł szczególna więź z tym „podrzutkiem” i postanowił adoptować dziecko. Krewni poparli Raula w tej decyzji i chętnie zgodzili się przyjąć nowego członka do swojej rodziny.

Popularne wiadomości teraz

Agata Duda wreszcie wypowiedziała się na temat Strajku Kobiet. Długo na to czekaliśmy

Weronika Marczuk opisuje trudne momenty ze jej życia. Chodzi o stracone dziecko

61-letnia Barbie z Chorwacji wygląda na tyle samo, co jej 37-letni syn

Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na listopad. Nowy miesiąc to nowe szanse

Użytkownicy sieci byli zachwycenia ta decyzja mężczyzny. Wielu podziwiało tego niesamowitego człowieka, niektórzy nawet mówili, że ich spotkanie było zamierzone z góry: „Prawdziwy mężczyzna! Jestem dumny z takich ludzi! ”, „Ta historia jest wzruszająca do łez! Nie obyło się tu bez wyższych mocy”, „Niech u dziecka wszystko będzie dobrze! ”, „Ależ szczęście dla dziecka. Pewnie ręka Boża skierowała go na to spotkanie".

Ich połączyła tragiczna historia i mimo tego, ze Raul nie jest jej biologicznym ojcem, ta dziewczynka zdobyła prawdziwego ojca z wielkim sercem. Nic się nie dzieje przypadkowo.

Dodatkowo redakcja "Koleżanki" zaleca przeczytać:

1.   Małgorzata Kożuchowska opowiada się za życiem. Otwarcie mówi o wyroku Trybunału

2.  Ida Nowakowska ma wyrobione zdanie na temat Małgosi Kożuchowskiej. Wystarczyły dwa spotkania

3. Wściekła Jolanta Kwaśniewska komentuje decyzję Trybunału: "Nie liczę na to, że to "nie" powie Agata Duda"

4.  Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na listopad. Nowy miesiąc to nowe szanse

5.  Joanna Moro pozowała bez stanika w obecności swojej rodziny. Fani nie kryją oburzenia