Los dał temu kotkowi szansę na szczęśliwe życie. Późną wiosną kociak z krzywymi nogami trafił do ośrodka ochrony zwierząt sieci Rescue Network Friends for Life. Oto, co powiedziała na ten temat Jacqueline DeAmore, założycielka centrum:

Urodziła się z uszkodzonymi więzadłami i ścięgnami w przednich nadgarstkach, co spowodowało zgięcie nóg.

Kim jest partner Anety Zając i jak się poznali? Wyciekły kolejne szczegóły na ten temat

Postanowili wysłać kotka na nadmierną ekspozycję do wolontariuszy Mel Lamprey i jej męża Zane'a. Postanowili nazwać tę małą Szpulę. Szpula musi stale rozwijać nogi, dlatego lekarze weterynarii przepisali jej kurs fizjoterapii.

Popularne wiadomości teraz

Zmarła matka Sylvestra Stallone -Jackie Stallone

Anna Lewandowska wyśmiana przez internautów. Poszło o buty

Najnowsze informacje o zimowe prognozie pogody

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

Jej nadgarstki są podgrzewane poduszką grzewczą, a następnie masowane i rozciągane w celu rozluźnienia ścięgien i więzadeł. Powinno to pomóc w prawidłowym uformowaniu rosnących kości.

Aronia - prawdziwa bomba witaminowa

Po chwili Szpula zostanie wyposażona w opony, dzięki czemu będzie mogła się swobodnie poruszać. Nawiasem mówiąc, kociak wcale się nie opiera. Prawdopodobnie rozumie, że wszystko to robi się dla jej własnego dobra. Kotek bardzo kocha swoją nową rodzinę, zwłaszcza Zane'a, ponieważ może godzinami siedzieć mu na szyi! Szpula uwielbia bawić się i spędzać czas z innym zwierzakiem-wolontariuszem - Chesterem. Zabrali go do siebie i wyleczyli z poważnej choroby. Dorosły kot natychmiast powąchał nowego członka rodziny i pobiegł, żeby się zapoznać.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com