To 7-letni pies z Tokio o imieniu Goma. Na Instagramie jest wiele kont z uroczymi zwierzętami, ale jego konto jest jednym z najbardziej zapadających w pamięć. Goma ma niezwykły wygląd, który zawdzięcza przede wszystkim udanej mieszance dwóch ras ozdobnych - maltańskiego lapdoga i papillon. Pies ma duże wyraziste uszy i miękką biało-szarą szatę. Ponadto dzięki ciekawej fryzurze Goma bardzo upodobniła się do Myszki Miki Disneya. Wielu użytkowników tak to nazywa - pieskiem Myszki Miki.

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska wyśmiana przez internautów. Poszło o buty

Nie najlepsza pogoda dla grzybiarzy! Śnieg już niedługo

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

Niezwykła strona dla zwierząt na Instagramie jest bardzo popularna. Dziś ma ponad 114 tysięcy subskrybentów. Sama Goma nawet nie wie o swojej sławie. Jest wesołym i aktywnym psem, który uwielbia spacerować, bawić się i wygrzewać w łóżku. Wielu użytkowników interesuje się, czy tak duże uszy przeszkadzają jej w życiu. Ale jej kochanka zapewnia, że ​​jej ulubieniec nawet ich nie zauważa - do momentu, gdy trzeba je wyczyścić lub wyciąć. Tutaj pies musi wykazać się niezwykłą cierpliwością, ponieważ proces ten trwa dłużej niż u innych psów.
 

W czasie istnienia strony Goma miała swoich fanów wśród właścicieli prywatnych firm, którzy często wysyłają jej prezenty - zestawy smakołyków, poduszek i innych akcesoriów z jej zdjęciem, produkty do pielęgnacji psów. Nie życie, ale bajka!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com