Czy wiedzieliście, że jedno na dziesięć tysięcy małżeństw zaczyna się od zaproszenia na kawę, a jednym z najpopularniejszych na świecie miejsc na randkę jest lotnisko? Ponadto brytyjscy naukowcy obliczyli, że szanse na znalezienie prawdziwej miłości ma każda trzecia osoba na milion. Oto historia jednej szczęśliwej pary...

Czas na miłość: Ljubow Aleksandrowna i Anatolij Iwanowicz

To romantyczna historia zakochanych, którzy poznali się, gdy już nawet nie marzyli o tym, żeby ponownie się zakochać.

Ljubow Aleksandrowna i Anatolij Iwanowicz spotkali się na parkiecie klubu seniorów, kiedy oboje mieli już po 70. Ljubow Aleksandrowna była prawdziwą królową parkietu, a Anatolij Iwanowicz z zachwytem obserwował, jak kobieta mimo swojego wieku z wdziękiem porusza się w tańcu. Ich historia przypomina fabułę bestsellera Kenta Garufa “Nasze noce”, którego bohaterowie postanowili umilić sobie nawzajem samotne wieczory.

Czas na miłość: Ljubow Aleksandrowna i Anatolij Iwanowicz

Popularne wiadomości teraz

Małgorzata Rozenek-Majdan z płatkami pod oczami i z nieuczesaną fryzurą. Co za wygląd?

Pierwsza rocznica ślubu Karola Strasburgera

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Jakie imiona najczęściej wybierali rodzice dla swoich pociech w 2020 roku? Jest nowy ranking

Zakochani są razem już ponad 10 lat, ale nadal motywują siebie nawzajem do utrzymywania dobrej formy: Anatolij Iwanowicz nieustannie ćwiczy na boisku, robi pompki, ćwiczenia na brzuch, a Ljubow Aleksandrowna dba o siebie, pije sok grejpfrutowy, który spala kalorie, i kręci obręcz w domu... Ich miłość jest już zupełnie inna – pełna szacunku i czułych uczuć.

Ta historia po raz kolejny udowadnia, że prawdziwą miłość można spotkać w każdym wieku i w najbardziej nieoczekiwanym momencie.