O problemach z nadwagą Lexi i Danny wiedzą z pierwszej ręki. Natomiast kilogramy nie stały się przeszkodą w ich wielkiej miłości. Nawiasem mówiąc, w dniu ich ślubu Lexi ważyła około 218 kilogramów, a Danny - 127. Kiedy zakochani wspominają te czasy, to przyznają, że nawet nie próbowali wtedy schudnąć, ponieważ oboje uwielbiali smażone jedzenie oraz fast food, i wcale nie wstydzili się tego.

„Było kilka przypadków, gdy pod nami pękały krzesła. Potem wstydziliśmy w ogóle się wychodzić do ludzi”- mówi Lexi.

Mówiąc o swoim poprzednim życiu, przypomniał się im pewien incydent w wesołym miasteczku: nie pozwolono im jeździć kolejką górską, ponieważ oni po prostu nie mogli się zmieścić na standardowych krzesłach.

Potem pojawiły się inne poważne problemy. Po kilku latach małżeństwa Denny i Lexi zaczęli myśleć o dziecku, ale przez długi czas im to się nie udawało. Dziewczyna przez bardzo długi czas po prostu nie mogła zajść w ciążę, a potem zdała sobie sprawę, że nadszedł czas, aby w końcu zmienić styl życia.

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska w wersji blond. Po wielu latach wróciła się do jasnego koloru

Rodzina karłów dowiodła, że ​​wzrost nie jest przeszkodą w szczęściu i stali się gwiazdami Internetu

Małgorzata Rozenek-Majdan z płatkami pod oczami i z nieuczesaną fryzurą. Co za wygląd?

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Para zdecydowała, że od tego momentu zaczną prowadzić zdrowy oraz sportowy tryb życia, aby w końcu schudnąć i mieć dziecko. Wszystko zaczęło się od zmian w odżywianiu. Najpierw oni zrezygnowali z fast foodu, a następnie zaczęli liczyć każdą zjedzoną kalorię. Trochę później oni także zaczęli uprawiać sport. Co ciekawe, obaj polubili zumbę (taniec sportowy). Później zakochani przyznali, że dosłownie “pogrążyli się” w świecie odchudzania.

„Zaczęliśmy po prostu dbać o siebie i swoje ciało. To jeszcze bardziej zbliżyło nas, ponieważ razem przechodziliśmy przez wszystkie trudności. Szczerze mówiąc, czasami było to niezwykle trudne, ale dzięki wzajemnemu wsparciu wszystko się udało”- mówi Lexi.

Od tamtej pory minęły niecałe dwa lata, lecz wydaje się, że na fotografii są zupełnie inni ludzie. To wcale nie dziwne, ponieważ ich waga spadła o połowę. Obecnie Denny waży 87 kilogramów, a Lexi - 82. Teraz para regularnie dzieli się swoją motywacją z innymi, publikując zdjęcia i filmiki na swoim profilu w Instagramie.