Na początku sierpnia wolontariusze z ukraińskiego schroniska przyjęli do siebie bezdomnego psa. Czworonóg był zaniedbany, a jego ciało było wychudzone. Widać było, że pupil dużo przeszedł.

Pies ogromnie poruszył serca wolontariuszy. Zapragnęli oni jak najszybciej znaleźć dom dla zwierzaka o smutnych, lecz pięknych oczach. Pracownicy schroniska nie zwlekali długo i od razu opublikowali zdjęcia psa na portalach społecznościowych.

Sylwia Bomba z "Gogglebox" zaszalała u fryzjera. Postawiła na bardzo mocne cięcie

Zaledwie dwa dni po publikacji zdjęcia, do schroniska odezwała się kobieta, której dwa lata temu skradziono psa z jej własnego podwórka. Kobieta nie wierzyła, że zwierzak może okazać się jej pupilem, w końcu dwa lata to całkiem sporo, a ona już traciła nadzieję, że kiedykolwiek jeszcze zobaczy swojego psa. Jednak serce podpowiadało jej, że powinna spotkać się z czworonogiem.

Popularne wiadomości teraz

Małgorzata Rozenek-Majdan z płatkami pod oczami i z nieuczesaną fryzurą. Co za wygląd?

Bronisław Komorowski po operacji. Jego życie się zmieni

Potwierdzają się smutne wieści z zagranicy. Będzie drugi lockdown

Jak aktorka Marta Lipińska wyglądała w młodości? Jej uroda była wręcz oszałamiająca

Jak dobrze, że ostatecznie kobieta pojechała do schroniska, bowiem gdy zobaczyła znalezionego psa, nie miała już wątpliwości do tego, że to jej ukochany pies Lord.

Jak dziś wygląda pierwszy aktor grający Łukasza w „M jak miłość”? To dopiero przystojniak

Nagranie ze spotkania dawnych przyjaciół pokazuje jak bardzo oboje byli za sobą stęsknieni. Przyjaźń z psem jest nieśmiertelna!

Фантастический понедельник! Слезы радости с самого утра! Наш несчастный голубоглазый алабай нашел прежних хозяев! Оказывается, парня выкрали со двора два года назад. Все это время хозяева искали его, размещали фото в группах. И вот оно - чудо. Благодаря вашим репостам собаку увидела подруга семьи, проживающая аж в Австралии!!! Позвонила владельцам и те примчались за своим сокровищем! Теперь у Лордика(да, ещё один Лорд) все будет хорошо! Ну а мы благодарим всех, кто сделал репост, ведь именно благодаря вам спасена собачья жизнь, а в душу хозяев вернулся покой!

Posted by МКП "Щасливі тварини" on Sunday, June 2, 2019

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com