Każdy z nas ma w domu drobne pieniążki. Większość wrzuca je do jakiejś puszki i z pewnością o nich zapomina. Można jednak wykorzystać "groszkówki" na wykonanie ozdoby, która zachwyci każdego. Taka dekoracja to także świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby na przykład na nowe mieszkanie :)

Przygotuj sama naturalne perfumy do Twojego wnętrza

Do przygotowania ozdób oprócz groszówek potrzebujesz nieco wyobraźni i poświecenia czasu. Pamiętaj że takie dekoracje, w które wkładamy serce i czas są najcenniejsze zarówno dla nas jak i dla osób, które obdarowujemy!

Napis

Stwórz dowolny napis. Litery możesz kupić w sklepie papierniczym. Twórz własne kompozycje. Litery możesz pomalować dowolnym kolorem, choć najlepiej najpierw przykleić drobniaki (użyj kleju na gorąco lub wikolu) a następnie całość pomaluj sprayem w dowolnym kolorze!

Popularne wiadomości teraz

Astrologi wymienili najbardziej pijące znaki zodiaku

Gabriel Seweryn pokazuje swoją "nową" miłość

Kalendarz księżycowy: w jakie dni będą się śnic prorocze sny?

Wróżba z kart Tarota: wybierz kartę i dowiedz się, co myśli o tobie pewna osoba

Guziki

Jeśli lubisz tworzy oryginalne stroje ten pomysł jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że przewiercisz drobniaki najcieńszym wiertlem i oryginalne guziki gotowe!

Rzeźba

Wygląda na bardzo drogą rzeźbę prawda? Nic bardziej mylnego. Ta kompozycja została wykonana z użyciem styropianowej kuli. Na klej na gorąco zostały przyklejone drobniaki, a całość pomalowana została sprayem.

Cudowne prawda?

W ten sam sposób możesz ozdobić na przykład stara i zniszczoną komodę, czy ramę od lustra. To także świetny sposób na ozdobienie ramek do zdjęć, czy wykonanie podkładek pod kubek z ulubioną kawą.

Dobrej zabawy :)

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com