Lyn Crawford prowadzi schronisko Jackson Friends w Mississippi w USA, które między innymi pomagają porzuconym psom znaleźć kochający dom. W ostatnim czasie Crawford otrzymała wiadomość od kobiety o imieniu Joyce, której piesek się zgubił. Była pewna, że schronisko pomoże jej w tej trudnej sytuacji.

„Pies tej kobiety ma na imię Daisy. Suczka wydostała się z podwórka 20 czerwca i zniknęła. Joyce wszędzie jej szukała, niestety bezskutecznie. Czworonoga nigdzie nie było. Kobieta przesłała nam zdjęcie psa, prosząc, żebyśmy pomogli jej w poszukiwaniach ukochanej przyjaciółki. Ona bardzo się martwiła” – opowiada Lyn.

piesek Daisy

TOP10 zdjęć psów, których miny rozkładają na łopatki. To się nazywa prawdziwe aktorstwo

Popularne wiadomości teraz

Wampiry energetyczne wśród znaków zodiaku: oni wysysają z ludzi siły do życia

Najbardziej występne i grzeszne znaki zodiaku

Jennifer Lopez pokazała siostry. Cała trójka jest oszałamiająco piękna

Nie tylko bracia Mroczek. Oto polskie gwiazdy, które mają swojego bliźniaka

Po pewnym czasie do schroniska trafił zagubiony psiak, który faktycznie przypominał Daisy. Właścicelka zagubionej psiny od razu była o tym poinformowana. Z jednej strony piesek wyglądał tak jak jej Daisy, a z drugiej strony na jego pysku było widać ogromne przerażenie, które nie pasowało jej do jej psiej przyjaciółki. Wszystko się miało okazać, gdy Joyce osobiście przyjedzie do schroniska.

Kiedy suczka w murach schroniska zobaczyła Joyce - od razu na nią wskoczyła i pokazywała jak bardzo jest radosna. Całe to wydarzenie pracownicy schroniska nagrali, więc widać, jak piesek cieszył się, że wróci do domu.

Want to see our favorite kind of fireworks? They are called the “dog missing for over two weeks reunited with owner at the City of Jackson Animal Shelter fireworks celebration”. Take a look at the video and enjoy the sheer delight and love between family members reunited. Happy and safe Fourth of July to everyone!!

Posted by Jackson Friends of the Animal Shelter on Tuesday, July 3, 2018

Po tej sytuacji nie było wątpliwości, że znaleziony piesek to Daisy.

Kobieta powiedziała „Kocham Cię” swojemu psu. Jego reakcja wzrusza do łez

Dobrze, że ta historia tak dobrze się skończyła!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com