Mieszkająca w Anglii Lynn Lim Walker jest modelką i blogerką. Ale dopiero po tym, jak ona sama naprawiła swój salon, zaczęli ją rozpoznawać. Wszystko, co miała, to minimum pieniędzy i zrujnowany dom, urządzony w stylu wiktoriańskim.

Jej prace bez zbytniego zawstydzenia można nazwać prawdziwym arcydziełem. Zajęło jej to tylko pięć dni. Dziewczyna nie zwróciła się o pomoc do wykwalifikowanych mistrzów, ale zrobiła wszystko sama, od samego projektu po wybór jasnych akcesoriów. Lynn zamieściła zdjęcia swojej pracy na swojej stronie w sieciach społecznościowych.

Dawna gwiazda "Pierwszej miłości" jest nie do poznania. Jej twarz bardzo się zmieniła

Popularne wiadomości teraz

Zdjęcia par gwiazd na początku ich związku i dziś

Majdanowie świętują roczek synka Henia: dumne rodzice pokazali, jak pogratulowali dziecku

W którym miesiącu urodziła się twoja żona, tak będzie z nią życie

"Buziaki": Izabella Krzan pokazała namiętny pocałunek ze swoim ukochanym

Aby osiągnąć pożądany efekt, dziewczyna musiała ciężko pracować. Lynn zdjęła wszystkie haki ze ścian. Mieli obrazy. Podczas przygotowywania pomieszczeń do zmiany dziewczynie udało się wymyślić wnętrze swojego salonu. W tym czasie przyszedł jej do głowy pomysł z kominkiem pomalowanym na biało. Czerwone cegły wyglądały okropnie. Dlatego Lynn zdecydowała się pomalować je czarną ognioodporną farbą. Okazało się niesamowite!

Pies przychodził do kościoła każdego dnia. Powód chwyci za serce

Ale dziewczyna sprawiła, że ​​podłoga zrobiła się różowa. Wszystkie kolory salonu były w doskonałej harmonii. Uchwyty meblowe Lynn pomalowane na złoto. To dodało bogactwa wyglądowi pokoju. Teraz kolej na akcesoria. Lynn preferowała lampy stołowe w kolorze czarnym i złotym, ozdobne świece i wszelkiego rodzaju drobiazgi. Rośliny rosnące w pomieszczeniach zwiększają komfort domu. Lynn sama nie spodziewała się tak eleganckiego rezultatu. Białe dywany na różowej podłodze, śnieżnobiały kominek, złocone akcenty - wszystko razem wygląda nieporównywalnie.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia