Amerykański pitbulterier

Niektórzy miłośnicy zwierząt uważają, że pitbulteriery są najbardziej agresywnymi psami. W rzeczywistości, jeśli nie są rozgniewani, są najmilszymi przyjaciółmi. W większości przypadków przedstawiciele tej rasy mają trudny charakter. Właściciel pitbulteriera musi prowadzić aktywny tryb życia i stale poświęcać czas swojemu zwierzakowi, w przeciwnym razie musi przygotować się do zemsty.

Owczarek kaukaski

Dla przedstawicieli tej rasy kara i podnoszenie głosu jest nie do przyjęcia, dlatego lepiej poszukać innych sposobów wychowania tych zwierzaków. W pierwszych latach życia szczeniaka właściciel powinien przestrzegać pewnych zasad, w przeciwnym razie pies będzie okazywał swoje niezadowolenie w każdy możliwy sposób.

Husky

Husky wyróżniają się uporem i samowolą, są trudne do szkolenia, ale jest to konieczne do prawidłowego ich wychowania. Właściciel takiego psa będzie musiał przejść długi i trudny okres szkolenia, zanim zwierzę zacznie uznawać jego autorytet. Nawet jeśli właściciel zasłużył sobie na szacunek psa, bardzo łatwo go stracić nawet przez jeden pochopny czyn.

Doberman

Przedstawiciele tej rasy to niezwykle cierpliwe i oddane psy. Są to jednak bardzo wrażliwe zwierzęta, których zaufanie można stracić w mgnieniu oka. Przyczyną tego może być nieprzyjazna postawa, utrata uwagi właściciela lub surowa kara. Ten rodzaj działania może wywołać u zwierzęcia chęć zemsty, ale ona szybko zanika.

Popularne wiadomości teraz

Nieprzyjemna sytuacja na lotnisku. Agata Młynarska oburzona

Jacek Kurski zrobił zdjęcie żonie, jak karmi piersią. Efekt jest zniewalający. Co za widok

Nie żyje gwiazda serialu "Seks w wielkim mieście"

Idealny psychotest na określenie własnej osobowości. Co widzisz na obrazku?

Chow chow

Chow Chow wyróżniają się niezależnym i stanowczym charakterem. Jeśli właściciel nie zacznie wpajać szczeniakowi dobrych cech, pies może wyrosnąć nieprzyjaznym psem. Dlatego właściciel takiego psa powinien być stanowczy i zdecydowany. Obrażony Chow Chow często warczy.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational