Psy nasze największe przyjaciele. Nigdy nas nie zawiodą ani nie zdradzą. Zawsze witają nas z uśmiechem i wielką miłością w sercach. Musimy zrobić wszystko, aby uratować ich przed wszelkiego rodzaju niebezpieczeństwem. Ale niestety nie wszyscy dbają o naszych mniejszych braci, szczególnie o bezdomnych psów. Wiele osób uważa, że ​​wcale nie potrzebuje naszej pomocy.

30 stycznia - Dzień Rogalika w Polsce

Co się stało, że psy na ulicach wyglądają na niebiesko?

Psy na niebiesko

Takie wrażenie, że ktoś specjalnie wrzuca na nich woreczek z farbą, od czego one wyglądają na niebiesko. Prawda okazała się zbyt dziwna i zaskakująca. Istnieje taka rzeka pod nazwą Kasadi. Psiaki, kiedy chcą napić się wody, idą do brudnego i zniszczonego stawu.

Popularne wiadomości teraz

Dawid Narożny zostanie ojcem po raz drugi. Jego zdjęcie zachwyca internautów

Dagmara Kaźmierska pozuje u boku przystojnego aktora. Jest między nimi duża różnica wieku

Jasnowidz Wojciech Glanc wie, kto wygra w prezydenckich wyborach. Tego warto się było spodziewać

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Produkty w Biedronce za pół darmo. Coś w tym jest nie tak...

Niebieski psy

Niebieski kolor na futrze to jest pół biedy, od brudnej wody, pieski męcząco umierają. Teraz władza myśli jak pomoc w tej sytuacji biednym pieskam. Na razie tylko zbiorą ludzkość nie zapychiwać rzekę.

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Barbara Kurdej-Szatan pokazała siostrę. Basia Kurdej-Szatan to oskrycie telewizyjne ostatnich lat. Aktorka, która zabłysnęła w popularnej reklamie z zawrotną prędkością podbiła serca widzów. Trudno wręcz nadążyć nad produkcjami, nad którymi aktualnie pracuje. Mimo tego, że Basia została zwolniona z prowadzenia czołowych programów w TVP, szybko odnalazła się w konkurencyjnej stacji. Teraz błyszczy jako gwiazda Polsatu.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com