Przyznajcie się, że jesteście wielkimi fanami słodkiego. Często zdarza się tak, że siedzisz w domu i nagle zachciało Ci coś słodkiego. Leń wstawać z kanapy i iść do sklepu, poza tym nie za bardzo chcesz tracić swój czas na przygotowanie wypieki.

Top 5 oryginalnych prezentów na Walentynki dla swojego mężczyznę

Współczesna kulinaria wymyśliła ekspresowe ciasto, które zmożesz przygotować maksymalnie za 90 sek. To jest i smaczne, i szybkie, i oryginalne.

Golden retriever bohaterem w Australii. Poszedł na spacer i uratował życie małej koali

Aby przygotować to wspaniałe ciasto, będzie potrzebować jedynie: 4 łyżki cukru, 3 łyżki kakao, 3 łyżki mąki, 3 łyżki mleka, 3 łyżki oleju roślinnego, łyżeczka Nutelli oraz jajko. Poza tym musisz mieć wielki kubek.

Popularne wiadomości teraz

Horoskop przyjaźni: te pary znaków zodiaku najlepiej się dogadują. To przyjaciele na całe życie

O jej ciąży mówił cały kraj. 14 letnia Daria została mamą

Znani rodzice, którzy wychowują ciężko chore dzieci. Ich życie jest trudniejsze, niż myśleliśmy

Wyszła prawda na temat programu „Nasz nowy dom”. Widzowie nie byli tego świadomi

Szybkie ciasto

Najpierw trzeba rozbić jajko, później dodajemy pozostałe ingredienty. Mieszamy to widelcem lub łyżką w kubku. Gdy dostaniemy jednolitą konsystencję, wkładamy to do naszej mikrofalówki na minutę lub półtorej. Kiedy ciasto zacznie się rosnąć, to wyjmujemy nasze gotowe ciasto.

Ekspres ciasto za 90 sekund

Można na górę dołożyć śmietanę, owoce, puder cukierkowy. Oczywiście w sklepach sprzedają taki desery już gotowe w prożku, natomiast jak przygotowujesz to sam, to wierz, że masz naturalne i świeże składniki. Tym bardziej jest to w znacznym stopniu przyjemniej, niż wprost wsypać proszek do kubka. Zgadzasz się?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com