Mówią, że psy są dobre przyjaciele dla człowieka. Tym bardziej, kiedy patrzysz na zwierzaków z dziećmi, oto one najlepsze opiekunki dla maluchów.

Znaki zodiaku, które najlepiej sprawdzają się w roli mam. Ich serca są pełne miłości i troski

Dziecko bawi się z psem

Niektóre rodzice są bardzo ostrożnie, aby całkowicie zostawić swoje dzieci z psami. Nie wiadomo, jak zwierzę może zareagować, jeśli coś mu się nie spodoba.

Anna Mucha zagra w nowym serialu. Specjalnie na tą okazję zmieniła fryzurę. Jest nie do poznania

Popularne wiadomości teraz

Rafał Trzaskowski pokazał, jak mieszka. Wszędzie jest czysto i pięknie

Nieszczęśliwy wypadek ... Matka najechała autem na swoją 15 miesięczną córeczkę

Wyszła prawda na temat programu „Nasz nowy dom”. Widzowie nie byli tego świadomi

Grupa krwi może powiedzieć o cechach twojego charakteru więcej, niż ty możesz sobie wyobrazić

Jednak ten filmik, pokazuje, jak czasami pies może spokojnie się zachowywać, nawet jeżeli mu coś nie podoba. Zobaczcie, jak świetnie bawi się maluszek ze swoim pieskiem przyjacielem!

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak dziki pies wrócił do właściciela po dwóch latach utraty. Przez dwa i pół roku Wiaczesław czekał na powrót swojego wiernego przyjaciela. Pies rasy Laika o imieniu Shah był jego wiernym towarzyszem i niezawodnym sojusznikiem. Przyjaźń między człowiekiem a psem trwała ponad rok. Jakim ciosem dla człowieka była utrata psa.

Tak samo czytaj o tym, jak weterynarz uratował trzy małe kocięta. Ta historia rozpoczęła się w chłodną i deszczową noc, kiedy trzy osierocone kocięta zostały przywiezione do kliniki przez weterynarza Gila Nuneza. Dobre ludzie znalazli malych zwierzaków na ulicy. Byli sami, bez matki. Małe dwutygodniowe młode były całkowicie wilgotne, odwodnione, całkowicie wyczerpane i bardzo chore.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com