W sierpniu 2021 roku Ukraińcy zmierzą się z długotrwałymi burzami magnetycznymi. Osobom uzależnionym od pogody kosmicznej radzi się nie przeciążać się nadmierną pracą fizyczną, ale więcej odpoczywać, unikać sytuacji stresowych, a także utrzymywać odpowiednią dietę i przestrzeganie reżimu picia.

Została umyta i pomalowana: bezdomna kobieta przy pomocy stylistów zamieniła się w prawdziwą piękność

Kiedy się ich spodziewać i jak uchronić się przed burzami magnetycznymi?

Burze magnetyczne w sierpniu 2021 roku będą dość silne i długie. Eksperci analizujący aktywność słoneczną w ostatnim letnim miesiącu spodziewają się wpływu na Ziemię trzech potężnych rozbłysków. Tak więc burze magnetyczne w sierpniu 2021 są spodziewane w następujących liczbach:

2-3 sierpnia: na początku miesiąca spodziewana jest długa, ale o średniej intensywności burza magnetyczna. Osoby zależne od pogody doświadczają problemów ze snem, zwiększonej drażliwości, a ci, którzy są podatni na skoki ciśnienia w niesprzyjające dni, stan może się pogorszyć.

Popularne wiadomości teraz

Ciężko uwierzyć, że to matka i syn: Kasia Cichopek pokazała się z dorosłym synem. Fani: "Wyglądacie jak siostra z bratem"

Czy będzie trzecie dziecko w rodzinie Lewandowskich? Ania podała konkretną odpowiedź

"To było takie góralskie wesele, które trwało tydzień": Sławomir i Kajra wspominają swój ślub

Jak dzisiaj wygląda chłopiec, który otrzymał przydomek „Pinokio”

16-17 sierpnia: Wiatr słoneczny dociera do Ziemi, niosąc ze sobą ślady potężnego błysku. Ten okres jest niezwykle niebezpieczny dla osób z nadciśnieniem, a także osób z poważnymi problemami z sercem lub umysłem. Osoby podatne doświadczają zaburzeń snu, bólów głowy i emocjonalnego nietrzymania.

18-20 sierpnia: po potężnej burzy magnetycznej nadejdzie nowy - średni stopień. U osób zależnych od pogody powoduje zaburzenia snu, bóle głowy i spadki ciśnienia.

Ich mąż jest dobrze odżywiony, a dzieci mają się dobrze. Trzy najbardziej prawdziwe kobiety gospodyni według znaku zodiaku

Jakie problemy powoduje burza magnetyczna?

Zaburzenia snu, bezsenność w nocy, senność w ciągu dnia;

Silne bóle głowy;

Zmienność ciśnienia krwi;

Nieuwaga, drażliwość, utrata siły, zmniejszona koncentracja;

Zaostrzenie chorób przewlekłych;

Zaburzenia psychiczne i psychiczne;

Przyspieszone tętno, tachykardia.

Jak chronić swoje zdrowie podczas burzy magnetycznej?

Możesz uratować ciało. Należy zadbać o odpowiedni sen: idź spać przed północą i wstawaj bez budzika. Pamiętaj, aby więcej się ruszać: chodzić, pływać, ćwiczyć, ale nie biegać.

W dzisiejszych czasach ważne jest, aby zrezygnować z używek, takich jak kawa, a także bardzo dobrze się odżywiać. Należy preferować zdrową żywność i wystarczającą ilość wody, a także unikać smażonych i tłustych potraw.

Przypomnijmy, że podczas gdy naukowcy debatują, czy burze magnetyczne rzeczywiście wpływają na ludzi, lekarze ostrzegają: trzeba uważnie monitorować swój organizm i zrezygnować ze złych nawyków na okres przewidywanych burz, bo naprawdę można się pogorszyć.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational