Wiele lat później pacjent opowiedział tę historię.

Astrolog nazwał najgorsze znaki zodiaku

W Stanach Zjednoczonych mężczyzna obudził się na oddziale intensywnej terapii i dowiedział się, że był w stanie śmierci klinicznej przez prawie 20 minut. Było to spowodowane błędem pielęgniarki podczas podawania leku.

Wiele lat później pacjent opowiedział historię incydentu i zrelacjonował to, co widział podczas tych 20 minut. Pisze o tym wydanie labible.

Scott Drummond miał przejść rutynową operację kciuka. Pielęgniarka wstrzyknęła pacjentowi w ramię lidokainę, która miała działać miejscowo znieczulająco na część ramienia. Ale popełniła błąd i nie założyła opaski bardzo ciasno na przedramię. Lek trafił w niewłaściwe miejsce i dotarł do serca.

Popularne wiadomości teraz

Agnieszka Kaczorowska urodziła! Szczęśliwa mama pochwaliła się zdjęciem z maluszkiem

Oliwia Bieniuk odsłoniła za dużo: 19-latka pokazała się w odważnej sukni (FOTO)

Ania Starmach chwali się zdjęciem z synkiem: skarży się, że dziecko szybko rośnie

Znaki zodiaku, które mają poważne problemy z alkoholem

Scott zdał sobie sprawę, że coś się stało, gdy pielęgniarka wyleciała z sali operacyjnej, a lekarze przybiegli do niego. W tym momencie zaczął już tracić przytomność.

„Zdałem sobie sprawę, że jestem w jakimś dziwnym miejscu. Poczułem ból w dłoni. Ale wokół mnie były wysokie drzewa, piękne polne kwiaty. Uwielbiam ogrodnictwo i rośliny i chyba nie na próżno w takim miejscu. Słyszałem głos, który powiedział mi, żebym nie oglądał się za siebie. I żebym poszedł i porozmawiał z mężczyzną, który miał duże dłonie. Wyciągnąłem do niego rękę, dotknął jej i cały ból zniknął. Brzmi dziwnie, ale tak było "- powiedział Scotta.

Solidne szczęście w sierpniu czeka na trzy znaki zodiaku

Dodał, że po tym, jak nieznajomy puścił jego rękę, poinformował Scotta, że ​​nie może tu zostać i że ma interes na Ziemi.

Potem mężczyzna opamiętał się w szpitalu i dowiedział się, że został uznany za zmarłego 20 minut temu.

"Obudziłem się i zobaczyłem tag, na którym było napisane, że umarłem 20 minut temu. Ale żyję i byłem w najpiękniejszym miejscu. Może umieranie nie jest takie straszne?" — przyznał Drummond.

Mężczyzna przyznał, że nie ma pretensji do pielęgniarki, ponieważ ten incydent wiele lat temu bardzo zmienił jego życie.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com


Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie