Na pewno widziałeś dziesiątki filmików, w których kot, kompletnie obojętny na wszystko, siedzi przy stoliku i skucha muzyki. Okazuje się, że mieszka na Ukrainie!

Ukraiński kot Stepan został gwiazdą TikTok / Zdjęcie: Zrzut ekranu z YouTube

Nawet jeśli nie masz TikToka, na pewno widziałeś tego kota. Ponieważ filmiki z nim już dawno wyszły poza granice TikToka i są publikowane na Instagramie, Youtube itd.

Ten kot ma na imię Stepan i mieszka w Charkowie. Filmiki z nim są odzwierciedleniem naszego codziennego życia. Jest w nich miejsce na tęsknotę, smutek i cały wir uczuć, które są znane każdemu z nas (a może i kotom tez). Patrząc na tego kociaka, ​​chce się płakać i się śmiać jednocześnie, a także dzielić się tym filmikiem ze znajomymi.

Jak Stepan stał się sławny?

Filmik, na którym Stepan spokojnie siedzi obok niesamowicie apetycznej pizzy, uzyskał prawie 5 milionów wyświetleń na TikToku. Co więcej, inne filmiki, na których kociak rzekomo siedzi na imprezie, uzyskali aż pięć razy więcej wyświetleń.

Popularne wiadomości teraz

Tak wygląda dziecko urodzone w małżeństwie tej niezwykłej pary

Asystent, nie lider: mąż Elżbiety II porównał kiedyś Kate Middleton do księżnej Diany

Zosia Zborowska przygotowuje się do porodu. Będzie rodzić sama?

Wszystkie znaki zodiaku mają aniołów stróżów. Do czego są zdolni i jak prosić o pomoc

Stepan ma już ponad 400 tysięcy fanów w sieciach społecznościowych, których szczerze zachwyca apatia tego słodziaka. Niektórzy blogery nawet kręcą z nim duety na TikToku!

Właścicielka Stepana – Anna – nagrywa go na komórkę w zupełnej ciszy, a następnie dodaje muzykę w specjalnej aplikacji. Ten pomysł, jak mówi dziewczyna, pojawił się przypadkiem.

Pewnego razu Anna przyniosła do domu pizzę, i położyła ją na stole. Obok niej na swoim ulubionym krześle usiadł Stepan, lecz kociaka wcale nie interesowała pizza. Tego wieczoru Anna nagrała filmik, który zrobił ze Stepana gwiazdę TikToka.

Anna przyznaje, że nie mogła nawet pomyśleć o takiej popularności swojego ulubieńca, gdy 13 lat temu zabrała do domu chudego kociaka z ulicy. Stepan dorósł i zmienił się w solidnego, siedmiokilogramowego, przystojniaka.

W kadrze zmieniają się ciasta, ciastka, owoce, koktajle... Tylko postawa kota pozostaje taka sama – go nadal nic nie obchodzi. Anna wydaje nieźle pieniądze na akcesoria. Markowe krawaty i muszki, wazony, świeże egzotyczne kwiaty i kolorowe światła.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie