Pies Raja, należący do Mary Lynn Whitacre i Ryana Waschika z Simpsonville w Południowej Karolinie w USA, stał się celebrytą po prostu przez zadzwonienie do drzwi swojego domu.

Co będą oznaczać nasze sny w tym tygodniu - od 12 do 18 lipca? Czy będą wśród nich przepowiednie

Zwierzę, które jest skrzyżowaniem labradora i psa lamparta Catahula, uciekło z podwórka, przestraszone fajerwerkami. Przeskakując przez płot Raja zniknął w nieznanym kierunku, a właściciele natychmiast zabrali się do poszukiwania swojego ulubieńca. Zamieszczali wiadomości w sieciach społecznościowych, a także w swoim mieście. Jednak nie było żadnych wiadomości o psie.

Whitacre wyznała dziennikarzom, że ona i jej mąż byli zszokowani zniknięciem psa i czuli się bezradni. Vashik obszedł wszystkie okoliczne tereny w poszukiwaniu Raji, ale psa nie było. Para poważnie bała się, że zwierzę przytrafiło się najgorszej rzeczy i bała się znaleźć je gdzieś na poboczu drogi.

Jakie było zdziwienie małżonków, gdy o 3 nad ranem ktoś natarczywie zaczął dzwonić do ich domu. Właściciele słyszeli też, że ktoś drapie przy wejściu. Kiedy wyjrzeli przez okno, zobaczyli, że Raja stoi na progu na tylnych łapach i uparcie wciska nosem przycisk dzwonka. Kiedy Mary Lynn i Ryan wpuścili Raję, była brudna i ciernista.

Popularne wiadomości teraz

Wszystkie znaki zodiaku mają aniołów stróżów. Do czego są zdolni i jak prosić o pomoc

Agnieszka Kaczorowska urodziła! Szczęśliwa mama pochwaliła się zdjęciem z maluszkiem

Kolejny sekret rozstania Wojciechowskiej i Kossakowskiego wyszedł na jaw

Janusz Józefowicz potwierdza krążące plotki

Burze magnetyczne: niebezpieczne dni lipca-2021

Kamera bezpieczeństwa sfilmowała ten moment, a nagranie stało się wirusowe, rozproszyło się po sieci i trafiło na strony gazet kilka dni później.

Jak powiedziała później właścicielka zwierzęcia, ani ona, ani jej mąż prawie nigdy nie używali dzwonka, a jedynym wyjaśnieniem, w jaki sposób pies rozumiał funkcję przycisku, może być to, że zrobił to listonosz, a zwierzę po prostu widziało to przez okno.

Mary Lynn udostępniła na Facebooku zdjęcia powracającego zagubionego zwierzęcia, dziękując wszystkim, którzy się martwili i pomogli w poszukiwaniu zwierzęcia.

W przyszłości para postanowiła zwiększyć wysokość ogrodzenia, aby Raja nie mógł już przez nie przeskoczyć i uciec.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie