Ta historia rozpoczęła się w chłodną i deszczową noc, kiedy trzy osierocone kocięta zostały przywiezione do kliniki przez weterynarza Gila Nuneza. Dobre ludzie znalazli malych zwierzaków na ulicy. Byli sami, bez matki. Małe dwutygodniowe młode były całkowicie wilgotne, odwodnione, całkowicie wyczerpane i bardzo chore.

Weterynarz uratował trzech kocięt

Kocięta zostały w klinice. Ale Gil bardzo żałował dzieci. Wziął je pod swoje skrzydła i zaczął się troszczyć. Pierwszego wieczoru mężczyzna nie cofnął się o krok od podstaw. Uważnie je zbadał, dał mi leki i nakarmił.

Kocięta tak bardzo dotknęły serca Nuneza, że ​​zaczął je przytulać i pieścić. A mężczyzna nawet pomyślał, że przyspieszają z miłością. Weterynarz przywiązał się do kociąt i nadał imiona: Santo, Gianni i Donatella.

To nie żart. Ciężarna youtuberka zamówiła striptizerkę swojemu chłopakowi. Fani oburzeni

Popularne wiadomości teraz

Unikalne zdjęcia księżnej Diany: nikt oprócz członków królewskiej rodziny nigdy nie widział jej w podobnej odsłonie

Wyszła prawda na temat programu „Nasz nowy dom”. Widzowie nie byli tego świadomi

Córka Grzegorza Schetyny wyszła za mąż

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Dzieci jednak zrobiły się zbyt zimne i zamarzły w deszczu. Gil starał się ich uratować, ale byli bardzo chorzy. I mężczyzna nie mógł uratować jednego z nich. Wkrótce Donatella zmarła na zapalenie płuc ...

Kocięta zostały uratowane przez weterynarza

Jeszcvze cały miesiąc brodata opiekunka opikowała się kociętami. Za ten czas one bardzo się przywiązali do swojego ratownika. Dlatego później weterynasz zabrał ich do swojego domu.

Weterynarz uratował trzech kocięt i zabrał ich do swojego domu

Santo i Gianni są tak przyzwyczajeni do Gila, że ​​zasnęli tylko na jego piersi. A kiedy mężczyzna poszedł do pracy w ciągu dnia, zawsze zabierał ze sobą kocięta. W ciągu dnia pracy spędzał każdą wolną minutę z dziećmi, bawił się nimi i karmił je mlekiem.

Zwyciężczyni „Milionerów” nie zobaczy swoich pieniędzy. Złapała się na telewizyjną pułapkę

Teraz mężczyzna udzieła poszczegółną uwagę dla swoich "dzieci". Daruje im swoją wielką miłość i często spędza z nimi swój wolny czas. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com