Czy kiedykolwiek musiałeś, patrząc na dokonane zakupy, lamentować: „Kupiłem niewłaściwą rzecz!”, A potem żałować pieniędzy wyrzuconych na niepotrzebne zakupy?

Odszedł Robert Downey, ojciec Roberta Downeya Jr.

Aby temu zapobiec, w tym artykule pokażemy, jak obliczyć najbardziej udane dni na zakupy na podstawie osobistego numeru dnia.

Krok 1. Obliczamy osobisty numer roku. Aby to zrobić, dodaj numer dnia i miesiąca urodzenia do numeru bieżącego roku. Załóżmy, że urodziłeś się 9 lipca (9 lipca 2015 r.). 9 + 7 + 2 + 1 + 5 = 24. 2 + 4 = 6. Twój osobisty numer roku to 6.

Krok 2. Obliczamy osobisty numer dnia, w którym zamierzasz iść do sklepów. Na przykład zaplanowałeś zakupy na 15 października (15.10). Cyfry z tej daty należy dodać do osobistego numeru roku (6). 1 + 5 + 1 + 6 = 13. 1 + 3 = 4. Twój osobisty numer dnia to 4.

Popularne wiadomości teraz

Daniel Martyniuk świętuje 32. urodziny: od swojej ukochanej mamy dostał niesamowity prezent

Perfekcyjna przesadziła z retuszem. Ręka Małgosi wygląda bardzo nienaturalnie

Tak wygląda dziecko urodzone w małżeństwie tej niezwykłej pary

Zosia Zborowska przygotowuje się do porodu. Będzie rodzić sama?

Każda liczba od 1 do 9 jest korzystna dla niektórych zakupów.

Numer 1. Duże, celowe przejęcia są uzasadnione. Jeśli jesteś zdecydowany dokonać zakupu, zrób to i polegaj na własnym osądzie.

Numer 2. Zakup butów zakończy się sukcesem. W przeciwnym razie ten dzień nadaje się na codzienne zakupy. Jeśli chcesz kupić coś ważniejszego niż jedzenie na obiad, lepiej odłożyć to wydarzenie.

Numer 3. Pomyślny dzień na zakupy, które od dawna chciałeś zrobić, ale odkładasz. Specjalnie dla towarów związanych z kreatywnością - książek, instrumentów muzycznych, obrazów, biletów do teatru czy koncertów.

Numer 4. Powinieneś powstrzymać się od spontanicznych, ryzykownych zakupów. Zakup produktów do przyszłego użytku, zakup materiałów budowlanych, mebli, sprzętu AGD opłaci się.

Numer 5. Niezbyt dobry dzień na zakupy - istnieje ryzyko nadpłaty i zakupu towaru niskiej jakości. Najkorzystniejszy przy zakupie pakietu turystycznego lub sprzętu sportowego.

Numer 6. Zakupy, które pomogą stworzyć komfort w domu - podstawowe artykuły pierwszej potrzeby, pościel, przybory kuchenne, artykuły dekoracyjne, rośliny doniczkowe - odniosą sukces.

Mama sześciorga dzieci zamieniła się w „żywą” Barbie i marzy o ostatniej operacji

Numer 7. Korzystne dla nabycia towarów, które posłużą rozwojowi intelektualnemu - literatura fikcyjna i naukowa, materiały edukacyjne, sprzęt komputerowy.

Numer 8. Szczęśliwy dzień na zakupy na dużą skalę - papiery wartościowe i akcje, nieruchomości, samochody, biżuteria.

Numer 9. Możliwe są nieuzasadnione wydatki. Uda się kupić prezenty, zakupić towary na cele charytatywne, bilety do teatru, kina, na koncerty.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie