Aura to niewidzialna chmura energii, która otacza ludzkie ciało. Zwykli ludzie tego nie widzą, jest dostępna tylko dla tych, którzy pracują z energiami.

Pamiętasz starszą Rose z filmu "Titanic"? Jaka była, gdy była młoda

Uważa się, że każda osoba ma określony kolor aury, co wpływa na cechy osobowości. Słynny parapsycholog z Nowej Zelandii Richard Webster opracował metodę, która pozwala obliczyć ten kolor według daty urodzenia i dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy o człowieku.

Aby uzyskać wynik, musisz wziąć datę urodzenia i kolejno zsumować wszystkie zawarte w niej liczby. Na przykład urodziłeś się 23.04.80: 2 + 3 + 0 + 4 + 1 + 9 + 8 + 0 = 27

Teraz sprowadzamy wynikową liczbę dwucyfrową do jednocyfrowej: 2 + 7 = 9. To jest numer koloru aury.

Popularne wiadomości teraz

Podtrzymywał jej głowę: Mąż Kaczorowskiej był obecny przy narodzinach drugiej córeczki

Richardson chwali się gorącą fotką z nowym partnerem. Fani: „Niech mąż wie, co stracił”

Oliwia Bieniuk odsłoniła za dużo: 19-latka pokazała się w odważnej sukni (FOTO)

Janusz Józefowicz potwierdza krążące plotki

Jeśli w wyniku przeliczenia cyfr w dacie urodzenia uzyskasz liczbę 11 lub 22, to nie są one sprowadzane do liczby jednocyfrowej, mają niezależne wartości kolorów.

Astrologowie wymienili pięć niebezpiecznych dat w lipcu

Znaczenie kolorów:

22 - Złoto. Właściciel koloru ma niezwykłe zdolności. Jest urodzonym liderem, człowiekiem sukcesu. Potrafi dzielić się swoją energią z innymi. Muszę regularnie regenerować się i medytować.

11 - Srebro. Ma silną intuicję, skłonną do kreatywności. Naiwny i szczery, często przesadnie marzycielski. Musi unikać przeciążenia.

9 - Brąz. Lubi pomagać ludziom, skłonny do poświęceń. Jest pozytywny. Przy całym swoim humanizmie nie może zapominać o własnych potrzebach.

8 - Różowy. Materialistyczne i celowe. Zawsze broni własnego punktu widzenia. Musi znaleźć czas na opiekę nad bliskimi.

7 - Fioletowy. Niezwykle wrażliwy na polu duchowym, czasem aż do jasnowidzenia. Polega wyłącznie na własnej sile. Nie należy wchodzić w wewnętrzne doświadczenia, aby nie popaść w depresję.

6 - Ciemny niebieski. Sama szlachta. Niezwykle odpowiedzialny, zwłaszcza za innych. Ważne jest, aby nauczyć się oddzielać manipulację od potrzebnej pomocy i więcej myśleć o sobie.

5 - Niebieski. Urodzeni nauczyciele i filozofowie. Czują się młodzi w każdym wieku. Trzeba nauczyć się doprowadzać do końca to, co zostało rozpoczęte, a nie rozpraszać się.

4 - Zielony. Przyjazny, współczujący, dostosowujący się do każdego środowiska. Ważna jest nie tylko komunikacja, ale także realizacja własnych planów.

3 - Żółty. Ma rozwinięty intelekt, lubi wcielać w życie swoje pomysły. Im szybciej zostanie to określone z kierunkiem działalności, tym większe wysokości osiągnie.

2 - Pomarańczowy. Emocjonalny, towarzyski. Posiada dobre zdrowie. Odniesie sukces w biznesie, z którego czerpie prawdziwą przyjemność.

1 - Czerwony. Kochający życie, zmysłowy, optymistyczny. Ważne jest, aby znaleźć cel, który będzie inspirował, a sukces nie każe Ci czekać.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie