Możesz zgadnąć, kto konkretnie mógłby ci życzyć krzywdy, zwykle wiemy, kto nas nie lubi. Pamiętaj, jeśli ostatnio zauważyłeś coś dziwnego w zachowaniu bliskich i znajomych. Niemiłe spojrzenia w twoją stronę też się liczą!

Pamiętasz starszą Rose z filmu "Titanic"? Jaka była, gdy była młoda

Jeśli nie możesz sam znaleźć złośliwego gwałciciela twojego pokoju (a możesz się pomylić!), użyj następującej metody. Wieczorem w domu stań przed dużym lustrem, pożądane jest, abyś był sam w domu, a na pewno sam w pokoju. Patrząc na swoje odbicie w lustrze, przeczytaj każdą modlitwę, która jest ci bliższa. A potem, patrząc na punkt w odbiciu bezpośrednio nad twoją głową, poproś o pokazanie ci osoby, która życzyła ci krzywdy. W tej chwili go nie zobaczysz, ale wydarzy się coś ciekawego.

Astrologowie wymienili pięć niebezpiecznych dat w lipcu

Zwykle osoba, która wyrządziła szkodę i nieświadomie zaszkodziła (co jest powszechne, zwłaszcza w sieciach społecznościowych), kontaktuje się z tobą w ciągu około tygodnia. Oczywiste jest, że masz kontakt z wieloma, ale na pewno zidentyfikujesz tę osobę. Będzie coś wyjątkowego w sposobie, w jaki do ciebie podszedł, napisał komentarz. Czasami ten rytuał zdradza, że ​​szkodę spowodował bliski krewny, w tym przypadku jego zachowanie po rytuale staje się dziwne, zbyt nachalne, zwłaszcza jeśli wcześniej nie wyróżniało go wielkie pragnienie komunikowania się z tobą.

Popularne wiadomości teraz

Daniel Martyniuk świętuje 32. urodziny: od swojej ukochanej mamy dostał niesamowity prezent

Tak wygląda dziecko urodzone w małżeństwie tej niezwykłej pary

Anna Lewandowska w sukience ze znanej sieciówki. Wyglądała obłędnie

Pies nie puszcza swojego zbawiciela, dopóki go nie zabierze

Zwykle, gdy staje się jasne, kto dokładnie spowodował szkodę, negatywny wpływ zauważalnie słabnie. Ale jeśli czujesz, że rytuał rozpoznania nie wystarczy, powinieneś pomyśleć o duchowym oczyszczeniu. Ale o tym innym razem!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie