Ubrania, które wybierzesz, a także bielizna, którą nosisz, decydują o tym, jaką jesteś osobą.

Moja teściowa jest okropna. Najlepsze i najgorsze teściowe według znaku zodiaku

Każda kobieta to jasna osoba o własnych upodobaniach i preferencjach. Naukowcy udowodnili, że z jakiego koloru bielizny wybiera dziewczyna, możesz uzyskać wyczerpujące informacje o niej jako osobie. Kolejna ciekawostka dotycząca bielizny - jej kolor może nawet ukształtować charakter pięknej połowy ludzkości.

Czarna bielizna

Z reguły stylowe czarne kolory są preferowane przez kobiety obdarzone mądrością i wnikliwością. Uważa się również, że wybór czarnej bielizny pomaga dziewczynie radzić sobie z niepewnością i przełamywać wewnętrzne bariery.

Popularne wiadomości teraz

Daniel Martyniuk świętuje 32. urodziny: od swojej ukochanej mamy dostał niesamowity prezent

Perfekcyjna przesadziła z retuszem. Ręka Małgosi wygląda bardzo nienaturalnie

Tak wygląda dziecko urodzone w małżeństwie tej niezwykłej pary

Zosia Zborowska przygotowuje się do porodu. Będzie rodzić sama?

Czarnej bielizny nie można nazwać ponurą, ponieważ istnieje niewidoczny związek między magnetycznym czarnym kolorem a seksualnością, nutą tajemniczości i intrygi. Co więcej, czarna bielizna mówi o kobiecie, która preferuje partnerstwo we wszystkich jego przejawach. Kolejnym plusem czarnej bielizny jest oczywiście jej uniwersalność. Równie dobrze będzie pasować pod niezrównaną elegancką sukienkę i jeansy.

Nieprawidłowy przypadek: 39-letnia kobieta zaszła w ciążę dwa razy w ciągu trzech tygodni (Zdjęcia)

Czerwona bielizna

Najbardziej efektowny jest len ​​w kolorze czerwonym. I to jest oczywiste. Czerwony to kolor siły i energii. Czy ten zestaw jest Twoim ulubionym? Znasz cenę za siebie, odważnie stawiasz sobie cele i prawie zawsze je osiągasz. Nawet jeśli masz rygorystyczny dress code, czerwona bielizna wprowadzi rano nastrój i doda dodatkowego odżywienia w surowe jesienne dni. Stanie się twoją małą tajemnicą i tajemnicą.

Praktyczna bielizna w kolorze ciała

Jeśli jesteś fanem wygodnej i praktycznej bielizny do ciała, najprawdopodobniej iz natury jesteś spokojny i wyważony. Nie podejmujesz ryzyka i nie masz skłonności do spontanicznych działań i czynów.

Kolorowy

Jeśli masz w swoim arsenale inne kolory: zielony, niebieski, żółty, świadczy to o Twojej wszechstronności i szerokim spojrzeniu. Lubisz się komunikować i poznawać nowych ludzi, którzy potrafią dobrze się komunikować.

Różowy lub niebieski

Różową i niebieską bieliznę, a także bieliznę w pastelowych kolorach wybierają dziewczyny delikatne i romantyczne, trochę naiwne. Ta bielizna nastawiona jest na odprężenie fizyczne i psychiczne, aurę spokoju.

Żółty

Jasnożółte majtki i biustonosze wybierają kobiety o wysokiej inteligencji, które nie radzą sobie z trudnymi sytuacjami i potrafią podejmować szybkie decyzje.

Pomarańczowy

Jeśli dziewczyna nosi pomarańczową bieliznę, jest to charyzmatyczna i bystra osoba, która rozpala wszystko wokół swoją zaraźliwą zabawą.

Biały

Anielska biała bielizna mówi, że jej właścicielka jest miła, kocha prawdę i mężczyzn z poważnymi intencjami. Uważa się, że biała bielizna jest najpopularniejsza na świecie.

Rozciągnięta, ale wygodna bielizna

Najprawdopodobniej w swoim życiu masz wiele nierozwiązanych problemów, długów społecznych i materialnych. Jest mało prawdopodobne, że odniesiesz sukces w swojej realizacji i życiu osobistym.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie