W sieci społecznościowej „TikTok” coraz większą popularność zyskują filmiki, w których uczniowie wymieniają się ze sobą kolorowymi zabawkami - pop-it, simple-dimple i squish. Współczesne dzieciaki szaleją na punkcie tych zabawek. Postanowiliśmy to rozgryźć, ale nagle zdaliśmy sobie sprawę, że „wszystko nowe jest dobrze zapomniane stare”.

Pop-it i simple-dimple

Pop-it i simple-dimple to dwustronne zabawki antystresowe z dużą ilością bąbelków. Kiedy je ściskasz, wydają dźwięk podobny do pękania folii bąbelkowej. Jesteśmy pewni, że dla wielu dzieci z lat 90. zwykła folia bąbelkowa jest najlepsza zabawka antystresowa.

Squish

Squishy (ang. „miękki”) to zabawka antystresowa, którą można wykonać w absolutnie dowolnym kształcie (na przykład w kształcie truskawki, lamy, a nawet kotohamburgera). Squishy mieści się w dłoni, a jego głównym plusem jest to, że bez względu na to, jak mocno go ściśniesz lub zgnieciesz, i tak wróci do poprzedniego kształtu. Przecież taką zabawkę kiedyś miało prawie każde dziecko!

Popularne wiadomości teraz

Janusz Józefowicz potwierdza krążące plotki

Modne fryzury dla pań po 50-tce. Z takimi włosami elegancki wygląd jest gwarantowany

Fani oszaleli: Ola Szwed pokazała swoje piersi (FOTO)

7 cech kobiety, która zawsze wygląda drogo

Magiczna bransoletka

Jak to się mówi, „take me back to 2000”. To zabawka w postaci metalowej nici ze skręconymi pierścieniami. W naszych czasach bawiliśmy się „prostszym” modelem.

Masa plastyczna

Współcześni rodzice często biorą udział w kursach „świadome rodzicielstwo”, podczas których uczą się, jak rozwijać umiejętności motoryczne u malucha. W tym celu wymyślili słone ciasto, które jest absolutnie nieszkodliwe. Jednak w naszym dzieciństwie nie było takiej przewagi.

Hot Wheels

O takim prezencie marzą nie tylko dzieci i ojcowie, ale także dziadkowie.

Robot U.bo

Pamiętasz Tamogochiego? Twoje rodzice na pewno pamiętają, ponieważ ten “zwierzak" ciągle prosił o jedzenie i zabawę, w przeciwnym razie mógł umrzeć. Cóż, ludzie wymyślili nowe Tamagotchi, które reaguje na dotyk i je z rąk właściciela.

Baby Born

Baby Born to lalka interaktywna o wysokiej jakości i realistycznych funkcjach. Te laleczki mogą spać, pić wodę i płakać prawdziwymi łzami, jeść, a nawet sikać. Mogliśmy tylko pomarzyć o takich zabawkach, ponieważ nasze lalki często nie miały jednej ręki czy nogi.

Slime

Jeśli masz dzieci lub siostrzeńców, wiesz dokładnie, co to jest. Slime to zabawka wykonana z lepkiego, przypominającego galaretę materiału. Jeśli pamiętasz, tez mieliśmy podobną zabawkę w dziecinstwie.

Kwadrokopter

Drony stają się coraz bardziej popularne na całym świecie. Warto jednak zauważyć, że zanim pojawił się kwadrokopter, mieliśmy niesamowity zabawkowy helikopter, który również wywołał u nas nieopisaną radość.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie