Wiele osób wierzy w znaki zodiaku, ale psycholodzy twierdzą, że można ocenić charakter kobiety po miesiącu jej urodzenia.

Jedyny znak zodiaku, który nazywa się „Adwokat diabła”

Faktem jest, że dla Twojej podświadomości najważniejsze są pierwsze miesiące życia.

Oto cechy kobiece, które można ocenić według miesiąca jej urodzenia:

Kobiety urodzone w styczniu

Popularne wiadomości teraz

Janusz Józefowicz potwierdza krążące plotki

Żołnierz dowiedział się, że jego żona miała aż 60 kochanków. Jego zemsta była słodka

Modne fryzury dla pań po 50-tce. Z takimi włosami elegancki wygląd jest gwarantowany

Fani oszaleli: Ola Szwed pokazała swoje piersi (FOTO)

Panie urodzone w styczniu są niezwykle wytrwałe, ambitne i dążące do porządku. Bardzo poważnie podchodzą do związków i życia, dość konserwatywni w swoich poglądach.

Czasami te kobiety są zbyt krytyczne, a nawet „wybredne”, ale to tylko dlatego, że naprawdę chcą dla ciebie jak najlepiej. Pamiętaj, że wolą nie mówić o swoich uczuciach.

Kobiety styczniowe pozwalają się zbliżyć tylko tym ludziom, których kochają i którzy są z nimi na tym samym poziomie intelektualnym. Dodatkowo, jeśli chcesz być blisko nich, lepiej miej takie samo spojrzenie na życie jak oni.

Kobiety urodzone w lutym

Kobiety urodzone w lutym są bardzo romantyczne. Najważniejsze jest, aby traktować ich z pewną dozą cierpliwości. Nie każdy człowiek może zrozumieć ich tajemniczą duszę. Nie wszyscy rozumieją przyczynę ich ciągle zmieniającego się nastroju.

Ale takie kobiety nie potrzebują „wszystkich”. Potrzebują tego samego, specjalnego. Kobiety urodzone w lutym różnią się także od innych wyobraźnią i zdolnością abstrakcyjnego myślenia. Jeśli oszukasz je choć raz, przynajmniej trochę, nigdy więcej ich nie zobaczysz.

Kobiety urodzone w marcu

Kobiety urodzone w marcu mają silną charyzmę. Są bardzo wierni, więc zwykle powierza się im najbardziej tajne sekrety. Są to wierne i oddane natury, bardzo łatwo je pomylić jednym niewłaściwym słowem lub błędnym osądem.

Z drugiej strony raz na zawsze wybierają mężczyznę. Bo ludzie z marca są monogamiczni. Nawiasem mówiąc, najlepszą radą dla nich jest znalezienie marcowego męża. Są dla siebie idealne!

Kobiety urodzone w kwietniu

Urodzeni w kwietniu to urodzeni dyplomaci. Są towarzyskie, łatwo znajdują wspólną płaszczyznę z każdym. Jedyną ich wadą jest zwyczaj od czasu do czasu użalać się nad sobą.

Ale trzeba też pamiętać, że kwietniowe kobiety są bardzo zazdrosne, a każda kłótnia na tym gruncie to prawdziwa eksplozja emocji. Więc lepiej nie podawaj powodu! A jeśli nagle wybuchł skandal, staraj się go nie promować, ale go ugasić. Albo po prostu wyjdź z pokoju.

Z drugiej strony kwietniowa kobieta wie lepiej niż ktokolwiek inny, czym jest przyjemność. Ona naprawdę sprawi, że będziesz najszczęśliwszym człowiekiem na Ziemi. Ale otwierają swoje dusze tylko tym, którzy zasługują na ich zaufanie. I kto zrobi wszystko, żeby go nie stracić.

Kobiety urodzone w maju

Maj to miesiąc, w którym rodzą się wytrwałe i zaangażowane kobiety. Mają silny wewnętrzny kompas moralny i nigdy nie naruszają jego instrukcji. Zewnętrznie takie kobiety są zwykle bardzo atrakcyjne, co jednak łączy się z ich dość złożoną naturą.

Takie kobiety są niebezpieczne dla każdego mężczyzny, który się w nich zakocha. Bo jeśli nie odczują uczuć, będzie to tragiczna, być może śmiertelna miłość. Jeśli kiedykolwiek miałeś romans z kobietą urodzoną w maju, możesz być pewien, że zapamiętasz ją na całe życie.

Kobiety urodzone w czerwcu

To bardzo ciekawe dziewczyny, ich głównymi cechami są towarzyskość i pasja do kreatywności. Ich główną wadą jest to, że zawsze mówią to, co myślą. I nigdy nie odbieraj słów! Z jakiegoś powodu wydaje im się, że zawsze lepiej powiedzieć prawdę osobiście.

Tak, ale nasze piękne dzieci w czerwcu nie zawsze zdają sobie sprawę, jak bardzo mogą wpłynąć na uczucia innych. Ponadto należy wziąć pod uwagę, że zakochana taka kobieta jest bardzo niebezpiecznym graczem. Mężczyźni w ich rękach często stają się zabawkami. Więc miej to na uwadze, kiedy się spotkasz. Albo nawet nie będziesz miał czasu się obudzić, gdy wpadniesz w pułapkę bezinteresownej miłości.

Kobiety urodzone w lipcu

Panie urodzone w lipcu różnią się od wszystkich niezwykłą szczerością i otwartością w stosunku do bliskich. Dla wszystkich innych są tajemnicze, piękne i bardzo inteligentne, choć przystępne.

W codziennym życiu unikają konfliktów najlepiej jak potrafią i starają się zachować uprzejmość do ostatniej chwili. W sumie są piękne! Ale pamiętaj: jeśli choć raz je oszukasz, z jakiegokolwiek powodu, stracisz je na zawsze! Takie księżniczki nigdy nie wybaczają kłamstw!

Kobiety urodzone w sierpniu

Ci ludzie to wyjątkowe połączenie egocentryzmu i wielkiego serca. W rzeczywistości lepiej dla mężczyzn nie obcować z takimi paniami, ponieważ w związku zawsze wygra. Rzadki męski diament może żyć z kobietą w sierpniu i nie zauważyć, że spędził ją pod piętą. Kobiety urodzone w sierpniu mają wyjątkowe poczucie humoru, ale nie lubią o nich żartować.

Jeśli zdarzy się im to nie z twojej winy, możesz być pewien: zostaniesz złapany. Zawsze chcą być w centrum uwagi i nigdy nie cierpią z powodu braku męskiego szacunku. Bo w ich obecności człowiek zawsze traci głowę.

Kształt Twojej twarzy powie Ci, jak dobry jesteś w łóżku

Kobiety urodzone we wrześniu 

Jeśli jesteś kobietą i urodziłaś się we wrześniu, to znaczy, że Twoje główne cechy to życzliwość, dyscyplina i zewnętrzne naturalne piękno. W relacjach z mężczyznami najważniejsze jest dla Ciebie oddanie. Powinieneś zostać zdradzony raz - i nigdy tego nie zapomnisz.

Więc zazwyczaj w życiu jesteś bardzo ostrożny, zamknięty i niestety trochę mściwy. Chcesz, aby twój związek był długi, czarujący i „na całe życie”. Mężczyźni, którzy szukają kobiety na jedną noc, mogą od razu przejść obok! Z drugiej strony wrześniowe kobiety są dość krytyczne w swoich osądach i ocenach, przez co mają bardzo wysokie oczekiwania wobec swoich partnerów. Zwycięzcą jest ten, który udowodni jej swoją wyjątkowość!

Kobiety urodzone w październiku

Panie urodzone w październiku są silne i niezłomne. Są bardzo emocjonalni, ale nigdy nie będą płakać przed innymi ludźmi. I są bardzo mądrzy. Wystarczająco sprytny, by nikomu nie ujawniać swojej duszy.

Ponieważ wiedzą, że ludzie mają tendencję do nadużywania władzy, którą zdobywają nad innymi. Inne kobiety często ich nienawidzą, ponieważ są zazdrosne. Październikowe panie zawsze mają najlepszych mężczyzn i prowadzą przyzwoite życie. Nic nie możesz zrobić, taka jest ich natura.

Kobiety urodzone w listopadzie

Te panie zawsze będą o krok przed innymi. Są aktywne, konsekwentne, łatwo rozpoznają kłamstwa. Dlatego granie na uczuciach tych kobiet jest absolutnie niemożliwe! Koniec takich brudnych gier zawsze będzie najgorszy. Z drugiej strony to prawdziwy ogień! Nigdy się nie nudzą. Nigdy nie będziesz w stanie zarzucić im braku ambicji. Co najważniejsze, pamiętaj: nigdy nie pytaj ich o zdanie, chyba że jesteś gotowy usłyszeć prawdę.

Kobiety urodzone w grudniu

Panie urodzone w grudniu są niezwykle niecierpliwe i niezwykle zaradne. Na szczęście są z natury również bardzo szczęśliwi. Niezależnie od sytuacji, zawsze zwyciężą!

A te kobiety wiedzą lepiej niż ktokolwiek inny, jak rozweselić swoich mężów. Ich sekretem jest otwarte serce. Życie ich nie przeraża i nie może zaszkodzić. Bóg im sprzyja, więc prędzej czy później zawsze dostają to, czego chcą.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie