Jakie masz plany na weekend? Czy wybierasz się na spacer, do kina, odwiedzasz czy spotykasz przyjaciół, zazdrościmy Ci z głębi serca. Ponieważ wielu w tym nudnym czasie chce tylko spać. Nie ma w tym nic złego, ale musisz to zrobić poprawnie, przestrzegając pewnych zakazów. Ale które z nich naprawdę warto wziąć pod uwagę zamykając za sobą drzwi sypialni, to zależy od Ciebie.

Mama trzech chłopców chciała urodzić córeczkę, ale urodziła sześcioraczki

1. Nie możesz spać ze stopami  do drzwi

Feng Shui naprawdę tego nie zaleca. Uważa się, że energia, która krąży w ludzkim ciele, łatwo wycieka przez drzwi podczas snu. A Skandynawowie i Słowianie uważali te drzwi za wrota do innego świata. We śnie dusza może wyjść za drzwi, zgubić się i nie znaleźć drogi powrotnej. Ponadto drzwi otwierają bramę do mrocznego świata, skąd mogą przyjść złe istoty i zawładnąć duszą śpiącego.

Pierwszą oznaką, że te istoty przeszkadzają ci w nocy, są koszmary, cały czas budzisz się, a rano czujesz się przytłoczony. Psychologowie twierdzą, że wiele osób woli cały czas mieć drzwi na widoku, nawet we śnie.

Popularne wiadomości teraz

Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub przed samym porodem? W sieci opublikowała zmysłowe zdjęcie

Top 10 makijaży dla kobiet dojrzałych, które robią wrażenie. Klasa sama w sobie

Siedmioletni chłopiec bohatersko uratował ojca i siostrę, których porwała woda

"Buziaki": Izabella Krzan pokazała namiętny pocałunek ze swoim ukochanym

To sprawia, że ​​czujesz się bardziej komfortowo - kopiąc w drzwi. Cóż, popularny przesąd mówi, że za drzwi wyprowadza się zmarłych nogami. A spanie w tej pozycji to nazywanie śmierci. Jednak jedynym powodem, aby przesunąć łóżko, aby spać z głową przy drzwiach, jest dla własnego komfortu.

Ten dzieciak i jego pies urodzili się tego samego dnia i są teraz najlepszymi przyjaciółmi

2. Nie możesz spać przed lustrem

Nie zaleca się wieszania luster w sypialni: uważa się, że osoba śpiąca nie powinna odbijać się w lustrze, w przeciwnym razie będą kłopoty. Może to negatywnie wpłynąć na relacje rodzinne. Jeśli naprawdę potrzebujesz rano spojrzeć na swoje odbicie, zawieś lustro w szafce (po wewnętrznej stronie drzwi), abyś mógł przestrzegać zasad i zaspokoić swoje pragnienia.

3. Nie umieszczaj roślin domowych w sypialni

Ale to prawda. W ciągu dnia kwiaty działają dla naszego dobra: wytwarzają tlen, oczyszczają powietrze. Wieczorem, gdy nie ma światła słonecznego, rośliny oddychają tak samo jak my, zużywając cenny tlen. Więc albo otwórz okno, albo kwiaty będą musiały zostać wypchnięte. Nawiasem mówiąc, nie powinieneś też trzymać bukietów w sypialni. Ze względu na silny zapach istnieje ryzyko wystąpienia bólu głowy i niewystarczającej ilości snu.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia