Ale ci, którzy rozumieją znaki, wiedzą: trzymanie fiołków w domu nie jest tego warte. Dlaczego to jest niebezpieczne?

Rasy psów, które przyciągają miłość i dobre samopoczucie finansowe do Twojego domu

Znaki o fiołkach

Najczęstszy znak dotyczący fiołków mówi, że ten kwiat jest w stanie zniszczyć życie osobiste. Ezoterycy uważają, że kwiat jest wyposażony w silną kobiecą energię. Jeśli hodujesz taką roślinę w mieszkaniu, następuje nierównowaga energetyczna, która sprawia, że ​​człowiek czuje się w tym miejscu nieswojo i odchodzi.

Ale ci, którzy nie są w związku, również nie mogą się zrelaksować: według legend dziewczyna, która trzyma fiołki w domu, nigdy nie wyjdzie za mąż. A jeśli kwiat rośnie w domu mężczyzny, każda kobieta, która przychodzi, poczuje się zbędna i spieszy się z zerwaniem związku. Ponadto uważa się, że fiolet jest kwiatem wampira, który wysysa energię życiową.

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska w sukience ze znanej sieciówki. Wyglądała obłędnie

Matka zostawia małą córeczkę w pustym domu. Wraca po 10 latach

Michał Wiśniewski opublikował zabawne zdjęcie z synkiem. Pola komentuje: "Moje Miśki"

Oliwia Bieniuk odsłoniła za dużo: 19-latka pokazała się w odważnej sukni (FOTO)

Panna młoda zaprosiła na wesele tylko nieznajomych. A co z tego wyszło

Ludzie mieszkający z nim w tym samym mieszkaniu stają się ospali, przygnębieni, pozbawieni inicjatywy. Życie z tą rośliną może nawet prowadzić do depresji. Ogólnie rzecz biorąc, w języku kwiatów fiolet oznacza samotność, ostrożność i smutek.

W starożytności na grobach zmarłych młodych ludzi sadzono fiołki, ponieważ wierzono, że te kwiaty pocieszają ich rodziców. Od tego czasu panuje przekonanie, że fiołki przynoszą do domu choroby, niepowodzenia, a nawet śmierć. Fiołki sadzono na grobach zmarłych młodych ludzi.

Uzasadnienie zakazu

Uzasadnienie zakazu Nie ma dowodów na to, że fiołki prowadzą do zerwania. Wręcz przeciwnie, wiele szczęśliwych rodzin uprawia te kwiaty na parapetach. Ale znak o zasysaniu energii ma sens.

Faktem jest, że fiołki wydzielają tlen w ciągu dnia i dwutlenek węgla w nocy. Jeśli pomieszczenie jest słabo wentylowane, jego mieszkańcy mogą naprawdę słabo spać, a rano czują się senni i cierpią na bóle głowy.

Dlatego zaleca się uprawiać fiołki nie w sypialni, ale w kuchni lub salonie. Według znaków fiołki w domu mogą zniszczyć prywatność lub wywołać chorobę. Z naukowego punktu widzenia nie można tego wyjaśnić, ale sadzenie tych kwiatów w sypialni naprawdę nie jest tego warte.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie