Ale ci, którzy rozumieją znaki, wiedzą: trzymanie fiołków w domu nie jest tego warte. Dlaczego to jest niebezpieczne?

Rasy psów, które przyciągają miłość i dobre samopoczucie finansowe do Twojego domu

Znaki o fiołkach

Najczęstszy znak dotyczący fiołków mówi, że ten kwiat jest w stanie zniszczyć życie osobiste. Ezoterycy uważają, że kwiat jest wyposażony w silną kobiecą energię. Jeśli hodujesz taką roślinę w mieszkaniu, następuje nierównowaga energetyczna, która sprawia, że ​​człowiek czuje się w tym miejscu nieswojo i odchodzi.

Ale ci, którzy nie są w związku, również nie mogą się zrelaksować: według legend dziewczyna, która trzyma fiołki w domu, nigdy nie wyjdzie za mąż. A jeśli kwiat rośnie w domu mężczyzny, każda kobieta, która przychodzi, poczuje się zbędna i spieszy się z zerwaniem związku. Ponadto uważa się, że fiolet jest kwiatem wampira, który wysysa energię życiową.

Popularne wiadomości teraz

Kobieta dowiedziała się, że jest w ciąży 9 dni przed narodzinami dziecka

Jadzia z "Sanatorium miłości" przerywa milczenie

Testy wytrzymałościowe. Kobiece znaki zodiaku, które niezłomnie znoszą wszystkie ciosy losu

Zdjęcia, które byłyby nudne, gdyby koty nie pojawiły się nagle w kadrze

Panna młoda zaprosiła na wesele tylko nieznajomych. A co z tego wyszło

Ludzie mieszkający z nim w tym samym mieszkaniu stają się ospali, przygnębieni, pozbawieni inicjatywy. Życie z tą rośliną może nawet prowadzić do depresji. Ogólnie rzecz biorąc, w języku kwiatów fiolet oznacza samotność, ostrożność i smutek.

W starożytności na grobach zmarłych młodych ludzi sadzono fiołki, ponieważ wierzono, że te kwiaty pocieszają ich rodziców. Od tego czasu panuje przekonanie, że fiołki przynoszą do domu choroby, niepowodzenia, a nawet śmierć. Fiołki sadzono na grobach zmarłych młodych ludzi.

Uzasadnienie zakazu

Uzasadnienie zakazu Nie ma dowodów na to, że fiołki prowadzą do zerwania. Wręcz przeciwnie, wiele szczęśliwych rodzin uprawia te kwiaty na parapetach. Ale znak o zasysaniu energii ma sens.

Faktem jest, że fiołki wydzielają tlen w ciągu dnia i dwutlenek węgla w nocy. Jeśli pomieszczenie jest słabo wentylowane, jego mieszkańcy mogą naprawdę słabo spać, a rano czują się senni i cierpią na bóle głowy.

Dlatego zaleca się uprawiać fiołki nie w sypialni, ale w kuchni lub salonie. Według znaków fiołki w domu mogą zniszczyć prywatność lub wywołać chorobę. Z naukowego punktu widzenia nie można tego wyjaśnić, ale sadzenie tych kwiatów w sypialni naprawdę nie jest tego warte.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia