Nie raz pewnie widzieliście film o nawiedzonym domu. Co więcej! Z pewnością w każdej miejscowości znajduje się dom, o którym krążą legendy. Budynek pana Ruperta Ellisa właśnie do takich należał.

Mieszkańcy Camborne już dawno zauważyli, że z jednym domem na ulicy jest coś nie tak. Dziwnie w nim migały światła, a nikt w nim nie mieszkał, a to tylko jedno z wielu niepokojących wydarzeń, które ponoć miały tam miejsce. Jednak na zakupienie zabytkowej posiadłości zdecydował się Rubert Ellis. I choć sam uważa, że z budynkiem zdecydowanie dzieje się coś nadprzyrodzonego, nie przestraszyło go to.

Kiedy po raz pierwszy się wprowadziłem, były różne ruchy. Ja też budzę się o określonej porze każdej nocy. Był tu mój przyjaciel, który twierdził, że słyszy kroki. Było kilka też kilka innych niewytłumaczalnych scenariuszy

Wkrótce Rupert był totalnie zafascynowany domem. Gdy usłyszał od lokalsów, że być może w domu ukyty jest skarbiec dawnej firmy, która miała tu swoją lokalizację - Rupert postanowił zrobić małe przeszukanie budynku.

Zrobiłem około czterech małych otworów testowych w ścianie, a następnie wziąłem młot pneumatyczny, ponieważ zobaczyłem, że coś tam może być

Popularne wiadomości teraz

Ewa Minge całkowicie przefarbowała włosy! Od rudego koloru nie pozostało i śladu

Kolor aury według daty urodzenia: poznaj swoją przyszłość i odkryj w sobie nowe talenty

Kobiety spod tych znaków zodiaku nie wiedzą, czym jest zazdrość

John Travolta ze łzami w oczach przytulił zmarłego syna i powiedział: „Wybacz mi, Jett”

I faktycznie okazało się, że mury budynku coś ukrywają. Mężczyna dokonał oszałamiającego odkrycia. Kiedy rozkuł jedną ze ścian, jego oczom ukazały się stalowe drzwi, a na nim napis: T Withers and Sons. Mężczyzna sam był zdziwiony, że zobaczył to tak późno, ponieważ obraz z takim samym podpisem znajdował się dokładnie nad drzwiami do skarbca.

Fascynujące, prawda?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

2.  Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Modelka o polskich korzeniach zachwyca wszystkich

3.  Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem.Henio ma już 4 miesiące

4.  Ile ważą i mierzą polskie gwiazdy? W niektóre liczby aż trudno uwierzyć

5.  Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Jej córeczka bardzo się zmieniła