Nie raz pewnie widzieliście film o nawiedzonym domu. Co więcej! Z pewnością w każdej miejscowości znajduje się dom, o którym krążą legendy. Budynek pana Ruperta Ellisa właśnie do takich należał.

Mieszkańcy Camborne już dawno zauważyli, że z jednym domem na ulicy jest coś nie tak. Dziwnie w nim migały światła, a nikt w nim nie mieszkał, a to tylko jedno z wielu niepokojących wydarzeń, które ponoć miały tam miejsce. Jednak na zakupienie zabytkowej posiadłości zdecydował się Rubert Ellis. I choć sam uważa, że z budynkiem zdecydowanie dzieje się coś nadprzyrodzonego, nie przestraszyło go to.

Kiedy po raz pierwszy się wprowadziłem, były różne ruchy. Ja też budzę się o określonej porze każdej nocy. Był tu mój przyjaciel, który twierdził, że słyszy kroki. Było kilka też kilka innych niewytłumaczalnych scenariuszy

Wkrótce Rupert był totalnie zafascynowany domem. Gdy usłyszał od lokalsów, że być może w domu ukyty jest skarbiec dawnej firmy, która miała tu swoją lokalizację - Rupert postanowił zrobić małe przeszukanie budynku.

Zrobiłem około czterech małych otworów testowych w ścianie, a następnie wziąłem młot pneumatyczny, ponieważ zobaczyłem, że coś tam może być

Popularne wiadomości teraz

Majdanowie świętują roczek synka Henia: dumne rodzice pokazali, jak pogratulowali dziecku

Siedmioletni chłopiec bohatersko uratował ojca i siostrę, których porwała woda

W którym miesiącu urodziła się twoja żona, tak będzie z nią życie

"Buziaki": Izabella Krzan pokazała namiętny pocałunek ze swoim ukochanym

I faktycznie okazało się, że mury budynku coś ukrywają. Mężczyna dokonał oszałamiającego odkrycia. Kiedy rozkuł jedną ze ścian, jego oczom ukazały się stalowe drzwi, a na nim napis: T Withers and Sons. Mężczyzna sam był zdziwiony, że zobaczył to tak późno, ponieważ obraz z takim samym podpisem znajdował się dokładnie nad drzwiami do skarbca.

Fascynujące, prawda?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia