Nie raz pewnie widzieliście film o nawiedzonym domu. Co więcej! Z pewnością w każdej miejscowości znajduje się dom, o którym krążą legendy. Budynek pana Ruperta Ellisa właśnie do takich należał.

Mieszkańcy Camborne już dawno zauważyli, że z jednym domem na ulicy jest coś nie tak. Dziwnie w nim migały światła, a nikt w nim nie mieszkał, a to tylko jedno z wielu niepokojących wydarzeń, które ponoć miały tam miejsce. Jednak na zakupienie zabytkowej posiadłości zdecydował się Rubert Ellis. I choć sam uważa, że z budynkiem zdecydowanie dzieje się coś nadprzyrodzonego, nie przestraszyło go to.

Kiedy po raz pierwszy się wprowadziłem, były różne ruchy. Ja też budzę się o określonej porze każdej nocy. Był tu mój przyjaciel, który twierdził, że słyszy kroki. Było kilka też kilka innych niewytłumaczalnych scenariuszy

Wkrótce Rupert był totalnie zafascynowany domem. Gdy usłyszał od lokalsów, że być może w domu ukyty jest skarbiec dawnej firmy, która miała tu swoją lokalizację - Rupert postanowił zrobić małe przeszukanie budynku.

Zrobiłem około czterech małych otworów testowych w ścianie, a następnie wziąłem młot pneumatyczny, ponieważ zobaczyłem, że coś tam może być

Popularne wiadomości teraz

Słodkie nagranie córki Joanny Krupy. Asha Leigh ma wspaniałą nianię

Marcin Prokop zostanie ojcem po raz drugi. Prezenter opublikował zmysłowe zdjęcie (FOTO)

Jak dbać o piwonie, by pięknie rosły? Proste porady gwarantujące cudowny efekt

Partnerka Piotra Żyły pozuje w samej bieliźnie. Marcelina Ziętek zaprezentowała swoją piękną figurę

I faktycznie okazało się, że mury budynku coś ukrywają. Mężczyna dokonał oszałamiającego odkrycia. Kiedy rozkuł jedną ze ścian, jego oczom ukazały się stalowe drzwi, a na nim napis: T Withers and Sons. Mężczyzna sam był zdziwiony, że zobaczył to tak późno, ponieważ obraz z takim samym podpisem znajdował się dokładnie nad drzwiami do skarbca.

Fascynujące, prawda?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

Partnerka Piotra Żyły pozuje w samej bieliźnie. Marcelina Ziętek zaprezentowała swoją piękną figurę

Zdjęcia zwierząt przed i po kilku latach

Kaczorowska, Nowakowska, Włodarczyk: gwiazdy, które urodzą w 2021 roku

Krystyna Pawłowicz na zdjęciu sprzed 40 lat! Internet huczy

Nie żyje gwiazda kultowej „Dynastii”. To wielki szok dla fanów serialu