Ta historia pokazuje, że miłość może przyjśc w najmniej spodziewnym momencie. Nigdy tak naprawdę nie wiemy kto jest nam pisany. Przeczytaj.

Emmy Abrahamson to mieszkanka Wiednia. pewnego dnia wybrała się do Amsterdamu odwiedzć swoja przyjaciółkę. Na dworcu podszedł do niej mężczyzna i zapytał o godzinę. Emmy była zdziwiona gdyż naprzeciwko niej był ogromny zegar. Kiedy przyjrzała się bezdomnemu coś zwróciło jej uwagę.

Andrzej Piaseczny w duecie z Majką Jeżowską

Był brudny, zarośniety, jednak Emmy spojrzała w jego piękne brązowe oczy. Spodobał jej się również uśmiech bezdomnego. Zamienili kilka zdań a potem przyszła przyjaciółka, do której Emmy przyjechała.

Nie miałam wątpliwości, że jest bezdomny. Był bardzo brudny. Jego zarost i włosy były w naprawdę złym stanie… Mimo to zaczęliśmy rozmawiać. Wtedy zauważyłam, że ma piękne brązowe oczy, którymi bardzo szybko wywołał uśmiech na mojej twarzy

Popularne wiadomości teraz

Kiedyś wyglądały tandetnie, dziś są ikonami stylu. Polskie gwiazdy, które przeszły przemianę

Słodkie nagranie córki Joanny Krupy. Asha Leigh ma wspaniałą nianię

Jak dbać o piwonie, by pięknie rosły? Proste porady gwarantujące cudowny efekt

Bohaterowie serialu "Daleko od szosy" po latach

Nie przestawała o nim myśleć. Na koniec pobytu stało się coś co zmieniło całe jej dotychczasowe życie.

Jej przyjaciółka była wtedy w pracy, Emmy spacerowała po parku. Wtedy właśnie drugi raz zobaczyła tajemniczego bezdomnego. Nazywał się Vic Kocula . Spędzili ze soba cały czas. Czuła jak z chwili na chwilę coraz bardziej sie zakochuje.

Niebawem miała wyjechać, więc zostawiła mu swój numer, z nadzieją, że kiedyś zadzwoni. Nie czekała długo. On również się w niej zakochał. Postanowili zawalczyc o to uczucie.

Vic podjął pracę, chciał uzbierać na bilet do Wiednia.

Nie miałam pojęcia, czy jeszcze kiedykolwiek się z nim zobaczę. Miałam nadzieję, że tak, bo nie mogłam przestać o nim myśleć. Trzy tygodnie później skończyłam 30 lat. To był poniedziałek. Pamiętam, jak zadzwonił do mnie tego dnia i powiedział: “Jestem tutaj”

Emmy i Vic starali sie jak mogli by móc normalnie żyć.   Dzis są po ślubie. Vic skończył studia. Emmy napisała książkę o ich miłości: “Jak pokochać mężczyznę, który mieszka w krzakach.” Są szczęśliwymi rodzicami dwójki dzieci.

Z pozoru niemożliwe stało się możliwe...

 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

Partnerka Piotra Żyły pozuje w samej bieliźnie. Marcelina Ziętek zaprezentowała swoją piękną figurę

Zdjęcia zwierząt przed i po kilku latach

Kaczorowska, Nowakowska, Włodarczyk: gwiazdy, które urodzą w 2021 roku

Krystyna Pawłowicz na zdjęciu sprzed 40 lat! Internet huczy

Nie żyje gwiazda kultowej „Dynastii”. To wielki szok dla fanów serialu