Ta historia pokazuje, że miłość może przyjśc w najmniej spodziewnym momencie. Nigdy tak naprawdę nie wiemy kto jest nam pisany. Przeczytaj.

Emmy Abrahamson to mieszkanka Wiednia. pewnego dnia wybrała się do Amsterdamu odwiedzć swoja przyjaciółkę. Na dworcu podszedł do niej mężczyzna i zapytał o godzinę. Emmy była zdziwiona gdyż naprzeciwko niej był ogromny zegar. Kiedy przyjrzała się bezdomnemu coś zwróciło jej uwagę.

Andrzej Piaseczny w duecie z Majką Jeżowską

Był brudny, zarośniety, jednak Emmy spojrzała w jego piękne brązowe oczy. Spodobał jej się również uśmiech bezdomnego. Zamienili kilka zdań a potem przyszła przyjaciółka, do której Emmy przyjechała.

Nie miałam wątpliwości, że jest bezdomny. Był bardzo brudny. Jego zarost i włosy były w naprawdę złym stanie… Mimo to zaczęliśmy rozmawiać. Wtedy zauważyłam, że ma piękne brązowe oczy, którymi bardzo szybko wywołał uśmiech na mojej twarzy

Popularne wiadomości teraz

"Po "Pytaniu..." zaczęły się skurcze": Ida Nowakowska opowiedziała o swoim porodzie

Jak mieszkają Piotr i Agata Rubik? Wnętrza ich domu robią wielkie wrażenie

Makijaż spłynął z twarzy: Anna Mucha pokazała się w złym świetle

Jadzia z "Sanatorium miłości" przerywa milczenie

Nie przestawała o nim myśleć. Na koniec pobytu stało się coś co zmieniło całe jej dotychczasowe życie.

Jej przyjaciółka była wtedy w pracy, Emmy spacerowała po parku. Wtedy właśnie drugi raz zobaczyła tajemniczego bezdomnego. Nazywał się Vic Kocula . Spędzili ze soba cały czas. Czuła jak z chwili na chwilę coraz bardziej sie zakochuje.

Niebawem miała wyjechać, więc zostawiła mu swój numer, z nadzieją, że kiedyś zadzwoni. Nie czekała długo. On również się w niej zakochał. Postanowili zawalczyc o to uczucie.

Vic podjął pracę, chciał uzbierać na bilet do Wiednia.

Nie miałam pojęcia, czy jeszcze kiedykolwiek się z nim zobaczę. Miałam nadzieję, że tak, bo nie mogłam przestać o nim myśleć. Trzy tygodnie później skończyłam 30 lat. To był poniedziałek. Pamiętam, jak zadzwonił do mnie tego dnia i powiedział: “Jestem tutaj”

Emmy i Vic starali sie jak mogli by móc normalnie żyć.   Dzis są po ślubie. Vic skończył studia. Emmy napisała książkę o ich miłości: “Jak pokochać mężczyznę, który mieszka w krzakach.” Są szczęśliwymi rodzicami dwójki dzieci.

Z pozoru niemożliwe stało się możliwe...

 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia