Dawniej byli wzorową parą. Podobne zaintereoswania, podobne charaktery. Dopasowywali się w każdym calu. Jednak lata razem spowodowały, że w ich związek wtargnęła nuda i rozczarowanie. To całkiem normalne dla wieloletnich związków. Jednak to, co trzeba wtedy zrobić to oczywiście spróbować ratować swój związek, może pójść na terapię dla par, może po prostu zadbać o podwyższenie temperatury w związku. Z pewnością szukanie "zieleńszej trawy" i zdrady nie są dobrym pomysłem na taki problem, a ta historia jest ku temu przestrogą.

Wybierz zwierzę, z którym czujesz największą więź, a dowiesz się jaki dar w sobie skrywasz

Mężczyzna poczuł od razu, że coś jest na rzeczy. Jego żona zachowywała się jakoś dziwnie. Zaczęła dbać nagle o swój wizerunek, w tym o seksowną bieliznę, a wcale między nimi nie było lepiej. Jego żona zapominała mu odpisywać na SMS-y, nie odbierała od niego telefonów, za to coraz częściej widywała się ze swoją przyjaciółką.

Sprawa wyszła na jaw, kiedy mąż spotkał ową przyjaciółkę, która zatroskana wypytywała co słychać u jego żony, która nagle przestała się do niej odzywać... Mężczyzna nie miał więc już żadnych wątpliwości. Jego żona go zdradza.

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska pozuje w niezwykłej fryzurze. Porównała siebie do postaci z bajki

Jak dziewczyna minimalnym kosztem zamieniła nędzny pokój w hostelu w przytulne gniazdo

Majestatyczna Kösem Sultan: jak naprawdę wyglądała słynna żona sułtana Ahmeda I

22 zabawne zdjęcia z dzieciństwa, które udało się odtworzyć wiele lat później

Zraniony mąż bardzo przeżył to, co zrobiła kobieta, którą uważał za miłość swojego życia. Był zły i nie zamierzał tak tego zostawić. Wiedział też, że gdy po prostu nagle ogłosi rodzinie, że jego żona jest kłamczuchą i go zdradza - nikt mu nie uwierzy. Była ona oczkiem w głowie swoich rodziców, a to on zawsze był oceniany za czarną owcę w rodzinie bez wykształcenia, przy którym córka jednego z największych biznesmenów w okolicy się "marnowała". Mężczyzna obmyślił więc zemnstę.

Twój znak zodiaku zdradza czego potrzebujesz do szczęścia. Możesz się zaskoczyć, co to takiego

Zbliżały się urodziny "kochanej" małżonki. Mężczyzna obdzwonił więc całą rodzinę i najbliższych przyjaciół na imprezę niespodziankę, a żonie powiedział, że niestety ma w dzień jej urodzin wyjazd służbowy i nie jest w stanie tego przełożyć.

Kobieta oczywiście udawała smutek, a potajemnie umawiała się już ze swoim kochankiem.

Możecie sobie tylko wyobrazić jakie było zdzwiwienie bliskich kobiety, kiedy z tortem, balonami i serpentynami wparowali do mieszkania jubilatki, która właśnie bawiła się w najszepsze z kochankiem.

Trudno było stwierdzić czyja mina była lepsza: wrobionej żony czy jej tatusia.

Morał jest jeden - zdrada zawsze wyjdzie na jaw.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

2.  Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Modelka o polskich korzeniach zachwyca wszystkich

3.  Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem.Henio ma już 4 miesiące

4.  Ile ważą i mierzą polskie gwiazdy? W niektóre liczby aż trudno uwierzyć

5.  Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Jej córeczka bardzo się zmieniła