W tym momencie, gdy zaczynamy swoje życie na tym cudownym świecie, musimy pamiętać o to, że nigdy nie jesteśmy sami. Tak, oczywiście z nami jest nasza kochana i wspaniała rodzina, natomiast zawsze i wszędzie znajduje się z nami nasz Anioł Stróż. My go nie wiedzimy, ale czujemy. On zawsze stara się pomagać nam wtedy, gdy potrzebujemy wielkiej pomocy. I nawet wtedy, gdzie jesteśmy bardzo radosni i szczęśliwe, ona tak samo jest obok nas. 

Nasz Anioł Stróż

Małe koty rasy pers to idealni przyjaciele na długie lata

Jak skontaktować się ze swoim Aniołem Stróżem?

Anioł Stróż bez wąchania jest naszym wielkim przyjacielem, stworzony przez samego Boga. Z aniolem możemy skontaktować się w bardzo prosty sposób. Musisz tylko wybrać miejsce, gdzie będzie panować cisza i spokój. Sam także musisz być spokojny. Zapal kilka świeczek, możesz właczyć spokojną, relaksującą muzyczkę, ale nie koniecznie. Usiądź. Zamknij oczy. Wyobraź sobie swojego własnego anioła. Pamiętaj o tym, że on może być takim, jakim chcesz go widzieć. Dziękuj mu mentalnie za to, co masz i kim jesteś. 

Aniół Stróż

Popularne wiadomości teraz

Zyskała karierę dzięki komedii „Kogel-mogel”. Mało kto wie, jak nieszczęśliwe było jej życie prywatne

41-letni aktor przegrał walkę z koronawirusem. Osierocił 11-miesięcznego synka

Krzysztof Jackowski przewiduje wyniki drugiej tury wyborów. Wielu może się zdziwić

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Andrzej Grabowski przeżył poważną operację. Po niej ma już zupełnie inny wygląd

Jeżeli masz jakieś wielkie pragnienie, to co od dawna bardzo chcesz, to możesz go o to poprosić. Oczywiście nie warto prosić anioła o to, aby mieć drogi samochód lub kawałek złota. Trzeba prosić rzeczy duchowe. Anioł Stróz spełni wszytskie twoje wielkie życzenia, które bardzo chcesz. Nie zapominaj o tym, aby na koniec mu jeszcze raz podziękować. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com