Portal thesun.co.uk opublikował niebywałą historię pewnej kobiety, która jakiś czas temu brała ślub. Dziewczyna opisała swój ból po tym, jak rodzina jej męża, a dokładnie jego mama i siostry, nie zjawiły się na uroczystości ich zaślubin. Powód? Nieodpowiednia sukienka.

To, ile zmarwień i spraw na głowie mają państwo młodzi przed swoim wielkim dniem, wiedzą tylko ci, którzy ślub mają już za sobą. Bardzo ważną sprawą jest między innymi wybór odpowiedniej sukienki. To w końcu wyjątkowa chwila, więc chce się wtedy wyglądać najpiękniej w życiu. Z drugiej strony, martwisz się o to, czy wymarzona sukienka dobrze leży na twojej figurze, czy nie jest zbyt strojna, albo zbyt skromna. Czy nie jest zbyt wulgarna, zbyt prześwitująca, za krótka, za długa. Czy będzie w niej wygodnie? Czy materiał jest przewiewny, albo nie będzie w niej za zimno? Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi.

Kiedy więc bohaterka historii znalazła odpowiednią sukienkę na swój ślub na plaży, była wniebowzięta. Wszystko było idealne. W sukience czuła się bosko i spełniała ona wszystkie kryteria jej wymarzonej kreacji. Niestety, przyszła teściowa już tak bardzo jak ona, nie była zadowolona z sukni synowej. Dlaczego?

Zobacz także:

Po 19 latach wspólnego życia, mąż odkrył tajemnicę żony. Nie mógł jej tego wybaczyć

Popularne wiadomości teraz

W czym śpi Agnieszka Kaczorowska? Nawet podczas spania aktorka musi wyglądać pięknie

Krzysztof Junior w szczerym wyznaniu o swojej bezdomności

Fani są zmartwieni zdrowiem Pauliny Sykut-Jeżyny. Co dolega polskiej prezenterce?

Idealny psychotest na określenie własnej osobowości. Co widzisz na obrazku?

Obrażona teściowa

Nie, ów sukienka wcale nie miała za dużego dekoltu czy coś w tym stylu. Problemem było to, że... mama pana młodego miała taką samą sukienkę, którą chciała założyć na swoje 50. urodziny, które miała zaplanowane dwa tygodnie po weselu syna.

Kobieta nie ustąpiła i nakazała pannie młodej zmienić suknię.. Ta tego nie zrobiła, bo była zakochana w swojej kreacji, a jak wiadomo, ślub ma się tylko raz w życiu, a urodziny co roku. Jak się zakończyła historia? Mama pana młodego tak bardzo obraziła się na synową, że nie przyszła na ślub i co więcej, przekonała swoje córki, by również nie poszły na uroczystość ich brata.

Nie wiemy jak Wy, ale my uważamy, że taki powód do nieprzyjścia na ślub syna jest po prostu smutny i totalnie dla nas niezrozumiały. A Wy, co myślicie?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational