Ta historia wydarzyła się naprawdę i została opowiedziana przez samego pokrzywdzonego na portalu Reddit.com. To tam, mężczyzna o nicku Frizzmaster opowiedział o swojej najgorszej historii życia.

Mężczyzna był żołnierzem amerykańskiej armii i był samotny. Jego najlepszy przyjaciel postanowił więc pomóc mu i zapoznał go ze swoją znajomą. Frizzmaster zgodził się na spotkanie z kobietą. 

Już na pierwszym ich spotkaniu duet świetnie się zgrał. Oboje mieli mnóstwo wspólnych tematów. Jej imponował mundur i zawód mężczyzny, a on zauważył, że dziewczyna jest urocza i wspierająca. 

Ona ma 60 lat, on 21, a zaraz wezmą ślub. Niewiarygodne jak poznała się ta para

Ich związek rozwinął się na tyle, że zdecydowali się na ślub. Para podjęła decyzję, że on będzie ich utrzymywać, a ona zajmie się domem. Taki układ pasował obu stronom.

Popularne wiadomości teraz

Jacek Kurski zrobił zdjęcie żonie, jak karmi piersią. Efekt jest zniewalający. Co za widok

W czym śpi Agnieszka Kaczorowska? Nawet podczas spania aktorka musi wyglądać pięknie

Fani są zmartwieni zdrowiem Pauliny Sykut-Jeżyny. Co dolega polskiej prezenterce?

Idealny psychotest na określenie własnej osobowości. Co widzisz na obrazku?

Niestety, mężczyzna jako czynny żołnierz został powołany, by wyjechać na misję na granicę obu Korei. Nie była to szczęśliwa nowina, ale mężczyzny miało nie być jedynie rok. To nie tak długo w perspektywie całego życia.

Żołnierz w końcu wrócił, ale niestety zamiast cieszyć się z powrotu do ojczyzny, mężczyzna podłamał się sytuacją, którą zastał na miejscu. Rodzina jego małżonki wyznała mu, że jego wybranka notorycznie zdradzała go w czasie gdy go nie było, a co więcej, kobieta mówiła wszystkim wokół, że jej mąż jest gejem i pozwala jej spotykać się z innymi mężczyznami. Co ciekawe, jej kochankowie także byli żołnierzami.

Na domiar złego, gdy Frizzmaster pojechał do swojego domu, by porozmawiać ze swoją (jeszcze) żoną - tam odnalazł jej kochanka, który jak gdyby nigdy nic tam mieszkał, spał w jego łóżku, chodził w jego ubraniach, jeździł jego samochodem... Żeby tego było mało, kobieta zaczęła się tłumaczyć, że miała tylko tego jednego kochanka, z którym de facto była już w ciąży.

Oto gwiazdy, które zmagały się z depresją. Sławę i popularność przepłacili zdrowiem

Żołnierz nie mógł przejść obok tego obojętnie i tak po prostu rozstać się z kobietą. Nie po tym, co mu zrobiła. Mężczyzna postanowił się rozwieść, ale z orzeczeniem o jej winie. Dla sądu było wszystko jasne. Kobieta, która gubiła się w zeznaniach i była bardzo emocjonalna nie była przekonująca. Tym samym sąd orzekł o jej winę i pozbawił ją tym samym środków do życia. Kobieta w ciąży została z niczym. Były mąż postarał się, by dostała za swoje.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational