Osoba o zielonych oczach w większości przypadków rzetelna i szlachetna, rzadziej podstępna i zmienna.

Para zgubiła obrączkę za tysiąc dolarów w oceanie: została „skradziona” przez rybę

Choć ma charakter rycerski, nigdy nie wyjdzie na pierwszy plan. Udzielając pomocy, czują się bardziej komfortowo, że tak powiem, pozostając „za kulisami”. Lubi wnosić skromny wkład we wspólną sprawę z korzyścią dla kogoś innego.

Zielony kolor ludzkich oczu, którego znaczenie astrologowie porównują z energią Wenus i Neptuna, charakteryzuje człowieka jako doskonałego rozmówcę i słuchacza. Psychologowie zauważają, że ludzie o zielonych oczach mają skłonność do dobrego samopoczucia, ponieważ z jednej strony są stabilni, a z drugiej rozmarzeni i mają bogatą wyobraźnię.

W relacjach z przyjaciółmi ludzie o zielonych oczach są zawsze mili i hojni, aw stosunku do wrogów - dość pryncypialni i wytrwali w swoich decyzjach.

Popularne wiadomości teraz

Fani są zmartwieni zdrowiem Pauliny Sykut-Jeżyny. Co dolega polskiej prezenterce?

Na sobie miała tylko majtki: Blanka Lipińska pokazała swoje piękne ciało w bikini

Michał Wiśniewski opublikował urocze zdjęcie żony: wyznał swoje wielkie uczucia

Makijażystka o niezwykłym talencie, która odmładza swoje klientki o kilkadziesiąt lat. Jej prace zachwycają

Niektóre prawa wszechświata, o których należy pamiętać w 2021 roku

Właściciele zielonych oczu charakteryzują się tajemniczością, ale sami są prawie nie do pomylenia u ludzi. Charakteryzują się również brakiem konfliktu. Na podstawie obserwacji ekspertów osoby o zielonych oczach są delikatne i wrażliwe, wyróżniają się niesamowitą wiernością w miłości.

Miłość do nich jest czymś świętym i nie pozwolą nikomu na świecie spróbować tego. Jeśli serce zielonookiej połowy jest zajęte, nie powinieneś nawet próbować, w większości przypadków nowy związek będzie krótkotrwały. Możesz poradzić sobie z zielonookim partnerem, po prostu spełniając jego ideał: naucz się mówić i ubierać zgodnie z jego (jej) gustem.

Zielonooka kobieta to cudowna żona: wierna, opiekuńcza, potrafiąca wiele wybaczyć i zawsze gotowa do pomocy. Ale zielonooki mężczyzna - wręcz przeciwnie, szybko męczy ukochaną surowymi wymaganiami, nieufnym podejściem do dosłownie każdego kroku. A zielony kolor oczu nie wybacza żadnych zdrad, czy to od ukochanej osoby, czy od przyjaciela.

W działalności zawodowej osoby o zielonych oczach - drodzy szefowie, bez większego wysiłku są w stanie sprostać odpowiedzialnemu zadaniu. Charakteryzują się wytrwałością i wymaganiem zarówno wobec siebie, jak i innych.

Pamiętaj, że ludzkie oko jest tylko projekcją wewnętrznego świata, ale w żadnym wypadku nie jest jego dosłownym odzwierciedleniem. Znając siebie i innych, możesz ułatwić sobie osiąganie celów.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational