Nic dziwnego, że wiąże się z tym wiele znaków. A jeśli podążysz za nimi, możesz zarządzać wydarzeniami przyszłości, mieć szczęście i wnosić do życia szczęście i sukces.

Złóż dłonie i zwróć uwagę na ten drobny szczegół

Każdy zna popularny znak, że jak spędzisz nowy rok, tak minie. Okazuje się jednak, że to przekonanie dotyczy również urodzin. W tym czasie Twój osobisty program na nadchodzący rok jest dodany do zakładek.

Kiedy obudzisz się w swoje urodziny, dostrój się do dobra - abyś był jak najbardziej otwarty, aby karmić pozytywną energią, którą Siły Wyższe wysyłają do ciebie w tym dniu. Ma ogromny potencjał, zdolność do naprawy uszkodzonej powłoki energetycznej. Dobry nastrój w tym dniu jest w stanie odebrać ci nawet lekcje i inne domowe negatywne emocje!

Niedopuszczalne konflikty, smutek, agresja. Negatywne emocje zablokują przepływ czystej energii, a staniesz się szczególnie podatny na czarną magię i wampiry energetyczne. Myśl tylko o tym, co dobre, abstrahując od problemów. To, co modelujesz na urodziny w swoim życiu, przyciągniesz.

Popularne wiadomości teraz

Zdjęcia par gwiazd na początku ich związku i dziś

Kasia Skrzynecka pokazała swój głęboki dekolt: odważne zdjęcie aktorki trafiło do sieci

Natalia Kukulska w gniewie: piosenkarka niezadowolona nową płytą Anny Jantar

Top 10 makijaży dla kobiet dojrzałych, które robią wrażenie. Klasa sama w sobie

Jeśli jesteś wierzący, proś Boga w modlitwie. Na pewno zostaną usłyszane i wykonane. Dobry nastrój i dobry nastrój na urodziny są ważne również dlatego, że według starożytnych znaków, jak człowiek spotyka ten dzień - więc spędzi cały rok do następnej randki.

Kup nowe ubrania i bieliznę z wyprzedzeniem na uroczystość. Nawet jeśli nie gromadzisz gości, nadal ubieraj się i celebruj siebie przynajmniej symbolicznie! Nie noś starych, znoszonych rzeczy - będziesz przerażony szczęściem. Pieniądze wrzuć do kieszeni stroju (jeśli nie ma kieszeni, przyszyj do góry nogami), aby można je było nosić przez cały rok. I nie zmieniaj się do końca uroczystości, nawet jeśli jest brudno!

Musimy osobno porozmawiać o tym, czego każdy nie powinien robić w swoje urodziny:

1. Nie możesz z góry świętować urodzin - uważa się, że skraca to twoje życie.

2. Nie pożyczaj dzień przed urodzinami i w samo święto (nie proś nawet sąsiadów o sól, a co dopiero o pieniądze!). W przeciwnym razie przez cały rok będziesz prześladowany przez problemy finansowe, zmartwienia, kłopoty i konflikty w pracy.

3. Nie dawaj jałmużny i nie pożyczaj nikomu na urodziny - przyniesie szczęście i pomyślność na nadchodzący rok.

4. Jeśli to możliwe, powstrzymaj się od komunikowania się z chorymi ludźmi - wysokie ryzyko przeciągania ran innych osób. Jeśli jest to nieuniknione, włóż do kieszeni srebrny produkt (dowolny) - wzmocni on Twoje pole energetyczne, które jest odporne na choroby.

5. Osoby, które zaprosisz na urodziny, mają również wpływ na Twój następny rok. 9, 13, 18, 51, 21, 13, 99 lub 100 gości nie powinno być obecnych na przyjęciu. Uważa się, że taka liczba powoduje problemy dla osoby.

6. To samo dotyczy ilości świec na świątecznym stole i torcie. Jeśli twój wiek pokrywa się z jedną z powyższych liczb, możesz wyjść z sytuacji, kupując świece w postaci tych liczb lub całkowicie zrezygnować ze świec.

7. W twoje urodziny bariera między tobą a subtelnym światem słabnie, dzięki czemu stajesz się szczególnie wrażliwy zarówno na dobro, jak i zło. Dlatego nie powinieneś zapraszać osób, z którymi nie masz bardzo ciepłych relacji, tych, których intencje wątpisz.

8. Jeśli ktoś stłukł naczynia w swoje urodziny, powinieneś powiedzieć: „Na szczęście!”. Fragmenty można wyrzucić dopiero następnego dnia - żeby nie wydobyć z domu szczęścia. To samo dotyczy wywozu śmieci - lepiej odłożyć to do rana następnego dnia.

W Polsce zatrzymano mężczyznę, który przyszedł do kościoła na spowiedź i zrobił coś nieoczekiwanego

Czego nie wolno prezentować na urodziny

Prezenty odgrywają również magiczną rolę w losie tych, którzy je otrzymują. Dlatego ważne są również znaki, które ich dotyczą.

Wymień liczbę kwiatów w kompozycji (jeśli jest to na przykład róże w sprayu, policz łodygi). Bukiet musi być dziwny! W przeciwnym razie wyciągnij jeden kwiatek lub wyrzuć kompozycję.

Niepożądane jest przekazywanie w darze pasmanterii i ceramicznych zastaw stołowych (portfele, rękawiczki, wazony itp.) - na kłopoty w pracy i kłopoty finansowe. W ostateczności, aby „neutralizować” takie prezenty, musisz włożyć do nich monetę. Może to zrobić zarówno dawca, jak i biorca.

Noże w prezencie - konflikty w rodzinie. To samo dotyczy wszelkich przedmiotów kłujących i tnących (igły, nożyczki, szable itp.). Nie oddawaj ich! A jeśli dostaniesz je jako prezent urodzinowy, lepiej się ich pozbyć.

Perły na urodziny - łzy, więc nie podawaj produktów inkrustowanych perłami. Z tego samego powodu nie trzeba dawać chusteczek. Jeśli otrzymasz taki prezent, przed użyciem należy go namoczyć w wodzie święconej.

Lustro to korytarz między dwoma światami, rzeczywistym i nieziemskim. Ponieważ nasze pole energetyczne jest bardzo wrażliwe w twoje urodziny, lustro otrzymane w prezencie może odegrać fatalną rolę w twoim przeznaczeniu. Możesz na to spojrzeć dopiero następnego dnia!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia