Poligamia jest nieodłączną częścią kobiecej krwi. Od dawna więc zwiększały prawdopodobieństwo zdrowego i silnego potomstwa w niesprzyjających warunkach ubogiej puli genów.

Uczciwy horoskop na temat wszystkich znaków zodiaku. Nie wiedziałeś tego na pewno

Ten wniosek został wyciągnięty na podstawie badań przeprowadzonych w 62 krajach. Gwarantujemy prawidłowe wyniki. Pierwszy marsz „w lewo” odbywa się średnio cztery lata po ślubie.

Oprócz tego, że niewierność kobiet i niestabilność małżeńska są zaprogramowane na poziomie DNA, rozpad rodzin ułatwiają pijaństwo, bieda, nie dające się pogodzić różnice zdań i degradacja moralności. Pełny bukiet!

Głównym powodem, dla którego kobieta zdradza swojego stałego partnera, jest niezadowolenie seksualne. Gdy libido jest poza skalą, a jeden mężczyzna nie jest w stanie zaspokoić tego niekończącego się pragnienia, na pomoc wzywane są dodatkowe samce.

Popularne wiadomości teraz

Jarosław Bieniuk ogląda mecz z Kazikiem, a na komodzie są zdjęcia Anny Przybylskiej

W białej sukience i z głębokim dekoltem: Anna Mucha w pięknej kreacji przekazała dobre wieści

Jak wychowywane są dzieci Kate Middleton. Kilka nieoczekiwanych zasad

Natalia Siwiec pokazała swoją siostrę: Malwina Siwiec oczarowała fanów swoją pięknością

Drugi powód zdrady można nazwać zemstą. Mężczyzna poświęca za mało czasu i uwagi, to właśnie dostaje. Jeździł do pracy i w podróż służbową z głową, kazał żonie wątpić w jego wierność małżeńską, więc rekompensuje swobodne, nocne relacje pełne łez, by nie denerwować się kobiecą dumą.

Bohaterski czyn! Rolnik na własny koszt nakarmił prawie 7000 potrzebujących rodzin

Przyczyną zdrady może być nie tylko ilość seksu, ale także jego jakość. Jeśli mężczyzna zmęczył się latami życia małżeńskiego i przez długi czas nie łączył swojej wyobraźni z pójściem spać, kobieta może się nudzić.

Najtrudniejsza sytuacja to ta, w której kobieta naprawdę się zakochuje. Czasami znajdujemy swoją drugą połówkę w nowej osobie. A dawna miłość wcale nie jest miłością, ale wygodnym nawykiem.

Małżeństwo nie musi być ciężką pracą, a kobieta opuszcza rodzinę, porzuca dzieci i męża, bo rozumie, że to wszystko nie było prawdziwe.

Rada: Czy sprawiedliwiej jest żyć w swobodnych związkach i holować rodzinną łódź, czy raz na zawsze odciąć sobie ramię? Naukowcy twierdzą, że wolna miłość niszczy rodziny i odbiera zdrowie, zarówno moralne, jak i fizyczne (poza tym, że niewiele można zebrać na boku).

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia